Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaW77

Zakupy bielizny w sieci

Polecane posty

Hej dziewczyny :) jestem na etapie kupna biustonoszy. Znalazłam w sieci taki oto sklep http://www.sklep-biustonosze.pl/. Mam bardzo rozne rozmiary biustonoszy wiec pewnie pare bede musiala zwrocic bo sama dokladnie nie wiem jaki mam rozmiar. Zadna moja kolezanka jeszcze nie zamawiala z tej strony dlatego pytam tutaj czy któraś juz zamawiala na tym sklepie i czy sa problemy z wymiana lub zwrotem? z góry dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bieliznę oraz gadżety erotyczne zamawiam ze strony Frywolnie.pl głównie zależy mi na dyskrecji,a akurat oni mi ją zapewniają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak jestem zdania, że kupując bieliznę wolę wybrać się osobiście do sklepu i przymierzyć itd, a nie kupować "w ciemno" , a potem bawić się w zwracanie. Oczywiście raz na jakiś czas mogę zamówić przez internet, ale generalnie słabo to do mnie przemawia w przypadku jakiegokolwiek rodzaju bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zalando.pl, olive.pl. Super marki, świetna jakość i dobre ceny:) Super wybór dla kobiet w różnych rozmiarach. Zanim zrobicie zakupy pobierzcie kod rabatowy ze strony http://kodyrabatowe.gg.pl/ i oszczędźcie mnóstwo kasy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×