Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Władze londynu się poddają i powstaje pierwsza strefa szariatu w Londynie.

Polecane posty

Gość gość
pier...lenie to juz nie długo zaserwują ci muzułmanie :) poczujesz je na własnym odbycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jccccccccccccccccc
A wszystko przez pie#dolone organizacje co nakazuja aby wszystko "humanitarne", "bez rasizmu", "z poszanowaniem wiary" tylko szkoda, ze to wszystko prowadzi do sytuacji w ktorej, obywatel swojego kraju musi sie plaszczyc przed jakims pieprzonym muslimem!!! Niech wypie#dalaja do siebie!!! U mnie w miescie juz mieszka rodzina z Syrii, a kibole zacieraja rece:-) Jak juz sa niech sa ale na Naszych zasadach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni tolerują zasady dopóki nie poczują się silni. W Londynie czy Paryżu też kiedyś siedzieli cicho, a teraz terroryzyją, gwałcą i wprowadzają szariat. A do Polski już przyjeżdżają, bo są przemycani w ciężarówkach, niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze wiedziałam że nam te hasła demokratyczne dupskiem wyjdą ! tolerancja wolność sumienia kreatywność itede ....rzygam tymi głupotami !!! Wszystko po to aby mieszać ludziom w głowach i robić z nich istoty bez zasad ! Teraz też nam się wmawia że musimy być tolerancyjni dobrzy i humanitarni a jak nam będą łby odcinać to nawet nikt z tych zydoniemieckich polityków skurw...wieli nie zareaguje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie też? Ja pierdziu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego musimy mądrze zagłosować i wywrzeć na władzy nacisk by ta żadnych imigrantów nie przyjmowała! A jak nie posłuchaja to będą mieli polski majdan,to się dobrze nie skończy,za dużo wkurfionych ludzi. Niemieckie władze też zaczynają się ostrzej buntować makreli ,otworzyły im się oczy choć obiecywała ,że dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Londyn sobie nie poradził, to jak niby Warszawa sobie poradzi? Nie wpuszczać wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak nie przekroczycie 5%, daremny wasz trud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedyś londyn był tolerancyjny jako światowa stolica clubbingu. A teraz będą bić, chłostać i gwałcić za nienoszenie czarnego wora ze szparą na oczy. Co się dzieje do cholery?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imigranci nielegalnie przekraczają granice Polski ukryci w ciężarówkach. Mamy przecież policję i wojsko. Czemu się nie bronimy przed inwazją imigrantów jak Węgry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś to by było nie do pomyślenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tylko Partia KORWIN nas obronu przedtą dziczą islamską. Taka prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to,że partia KORWIN wiele od nich się nie różni patrz kara chłosty, opowieści o gwałtach, odebranie praw wyborczych kobietom. I jeszcze jedno ciąć socjal ( i tak mikroskopijny), eksmitować ludzi, prywatyzować. Nie jest ważne, że ludzie zubożeją, ale emigranci czy uchodźcy, którzy nie chcą tu być i tak nie przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby jakis kut/as ciapaty kiedykolwiek dotknął moja córkę to nawet sie nie spodziewa co by go czekało. Jak przeczytałam ze dwuletnia dziewczynkę zg****il....mam obecnie taka córkę i juz od małego nauczę ja ze z brudasami sie nie zadaje i mam nadzieje ze mi takiego do domu nie przyprowadzi kiedys! Juz wole zeby lesbijka została. Kiedys jak byłam głupia to Myslam ze fajnie takiego Turka miec oczywiście im sie podobam bo jestem blondynka mam niebieskie oczy ale ktos mnie uchronił przed taka zaraza i mam normalnego meza ktory tez sie nie zawaha spuścić solidnego wpier:dolu jesli jakis sie do nas zbliży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego Traktatu Unijnego odebrało nam suwerenność - twierdzi Janusz Korwin-Mikke. - I dlatego Unia może nam wlać uchodźców na kark - dodaje. Jak pisze "Rzeczpospolita" zdaniem szefa KORWiN, podpisanie Traktatu Lizbońskiego spowodowało, że prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim - podaje RMF FM. A to, według Korwin-Mikkego oznacza, że nie jesteśmy już suwerennym państwem. Zdaniem polityka uchodźcy nie będą nam zagrażać dopóty, dopóki będzie ich niewielu. Jeśli jednak Polska ustąpi i przyjmie tysiąc imigrantów, to zaraz będzie ich dziesięć, a potem sto tysięcy, "tak to się pomału rozmnaża" twierdzi Korwin-Mikke. Konsekwencją będzie to, że uchodźcy "wzbogacą się, przejmą władzę i koniec" - uznał szef KORWiN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to, Korwin ma rację z tym traktatem ! Mam nadzieję, że wygra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muslimów przyjadą stopniowo setki tysięcy, a docelowo miliony jak w Niemczech, Austrii, we Włoszech, Francji, Anglii, Danii, Szwecji, Norwegii, Belgii, Grecji, itd. Brońmy się póki są wybory, bo następne za 4 lata i przez ten czas już ich nazwożą. POlska na razie zgodziła się na 100.000, ale Kopacz wybłagała unię, by tego nie ogłaszali do wyborów. A wg prawa oni mogą sprowadzać rodziny, więc to już milion :o Ludzie, głosujcie na Korwina. On musi wygrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hiszpanii podobnie, jak w Wielkiej Brytanii powstały enklawy, w których nieoficjalnie obowiązuje szariat. Powstały w nich oddzielne sądy, a nawet policja religijna, która pilnuje, by zarówno wierzący, jak i niewierzący przestrzegali zasad. Zapadają nawet wyroki śmierci dla osób, które złamały prawo.Przykład: w katalońskim Reus kobieta uciekła swoim katom. Miała zostać ukamieniowana za cudzołóstwo. W Tarragonie policja aresztowała imama, który próbował zmusić kobietę do założenia hidżabu. Marokanka opowiedziała stróżom prawa, że grożono jej spaleniem domu za to, że jest niewierna islamowi. Stwierdzono to na tej podstawie, że pracuje poza domem, prowadzi samochód i ma niemuzułmańskich znajomych. X Przecież to się już dzieje w całej Europie Zachodniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×