Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna1992corobic

zwiazek bez seksu

Polecane posty

Gość smutna1992corobic

Hej. Jestem z chlopakiem prawie 3lata, zawsze sie kochalismy nawet duzo razy, na poczatkju zwiazku kilkka razy dziennie, pozniej 2razy w tygodniu lub 3, nastepnie raz w tygodnij albo 2 ale od konca sierpnia w ogole sie nie kochamy ani nic, zero seksu a jest juz pazdziernik, nie dlugo mina 2 miesiace !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie ci pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież podobno wam kobietom na seksie nie zależy i nie on jest najważniejszy, więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992comamrobic
W tym ze kocham mojego faceta i czuje sie nirkochana a nie atrakcyjna bo kiedys mowik ze on to by nie mogk bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
To jest przykre bo odtracil mnie dwa razy gdychcialam siekochac a ja go nigdy nieodtracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Taki związek nie ma racji bytu chyba,że obydwoje partnerzy wyrażają swoją aprobatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
Przykre jest to bo gdy ja sir bardzonzle czulam i chciak sir kochac a ja nir chcialam i mowilam ze zle sie czuje to i tak sir kochalam a oncnie chce wcale ,ja go nigdy nir odtracilam a on mnie dwa razy trgo samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
Ja juz nie wiem co mam robic trzeci raz nir bd zaczynala inicjowac seks bo znoe sie ponoze bo znow mnie odtraci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Autorko, może to wina autokorety w tel. Ale za chiny nie umiem rozszyfrować tego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce się kochać, ona 2 razy inicjowała i 3 nie chce bo boi się kolejnej porażki... Mniej więcej chyba o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
Tak o to chodzi. Pisałam szybko na tablecie i dlatego tak wyszło. Nie chce trzeci raz nic zaczynać bo nie będę się poniżac skoro dwa razy mnie odepchnal i powiedział że nie. Ostatnio się kłócilismy sporo ale wcześniej jak mniej się kłócilismy to też unikał seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ma problemy albo kogoś innego. Facet bez powodu, w kwiecie wieku, nie rezygnuje z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
Kocham go ale czuje się nie kochana i nie atrakcyjna skoro on nie chce się ze mna kochać ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992c
Kogoś innego raczej nie ma.. A problemy hmm wcześniej się kłócilismy ale i tak się kochalismy. W domu nie ma żadnych problemów,w pracy też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sprawdź czy nie ma innej. Jeśli normalny facet przed 30 moglby i mógł, to z twoim cos nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy przezywaja cale zycie bez pocalunku, nie mowiac juz o seksie, rozpieszczona koorfo. jak cie swedzi to se podrap lub wpadnij do kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
Spytałam go powiedział że żadnych problemów nie ma ani nikogo i że nie czuje potrzeby aby ze mna się kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To śmieszne, chciał i nie chce? Może mu nie staje? To się zdarza, za dużo kofeiny, zla dieta alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no świetny związek. Na jakim Wy etapie jesteście skoro nie możecie POROZMAWIAĆ jakludzie? Tylko Ty się fochasz, on się wstydzi. Do rozkładania nog i wsadzania penisa dojrzeliscie a do rozmowy jak widać nie. x Ja w takim przypadku pierwsze co to bym rozmawiala, jak niby wszystko OK to PĘDEM DO LEKARZA. To może być objaw choroby i trochę żenujące jest to, że się skupiasz na swojej atrakcyjności a nie na jego zdrowiu. Faceci sami nie są tak wyczuleni, nie lubią lekarzy. CZęsto orientują się jak już choroba bardzo postępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
Ja się nie focham i chciałam porozmawiać spytałam czy wcałe nie chce się kochać ani nie czuje takiej potrzeby to powiedział że nie czuje takiej potrzeby i żebym nie była zła. On jest zdrowy. Chciał wcześniej teraz nie chce twierdzi że nie ma takimj potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli rozumiem pełen pakiet badań hormonalnych, prostata i jądra ma zbadane? Czy "jest zdrowy bo go nic nie boli"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
Hormonalnych nie ma raczej. Jądra miał badane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to było wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
Powiedziałam mu żeby zrobił badania itduto powiedział że nie jest chory i żebym nie przesądzają i że nigdzie nie będzie szedł bo jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna1992corobic
Ma 23lata. Wcześniej kochalismy się a teraz od końca sierpnia lub początku września zero seksu nawet brak jakich kolwiek pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem co Ci poradzić, zawsze mi się wydawało że facet chce.. Oczywiście poza sytuacją gdy ma jakieś problemy zdrowotne., ale ze nigdy im mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
= zwiazek bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×