Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki SmartWatch wybrać?

Polecane posty

Gość Tazziknra

Moim zdaniem nie trzeba aż tak dużo wydawać, aby mieć coś fajnego i praktycznego. Tu polecam Garett. Polski producent. Mają fajną ofertę dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manko
Dnia 20.11.2019 o 12:24, Gość arczi napisał:

xiaomi amazfit GTR 42mm jest teraz w promocji w media expert, fajnie wygląda

A dalej promocja na niego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiulka

ja wybrałam smartwatch od xonixa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolonyy

A ja mam smartwatch z garreta i bardzo sobie chwalę. Choć ma sporo funkcji to jest mega prosty w obsłudze. Bateria działa dość długo.Fajnie wygląda na nadgarstku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony

A ja mam smartwatch z garetta i bardzo sobie chwalę. Choć ma sporo funkcji to jest mega prosty w obsłudze. Bateria działa dość długo.Fajnie wygląda na nadgarstku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam apple watch. Szczegolnie jeśli macie iphone - idealnie ze sobą współgrają. Sama mam zarówno smartfona jak i smartwatch i jednak smartwatch ułatwia codzienne funkcjonwoaanie. Szczególnie dwie funkcje

sterowanie multimediami - łatwiej ejst mi zmienić melodię która gra na słuchawkach przy pomocy zegarka niż od razu sięgać po smartfona.

jak również apple pay

https://ispot.pl/apple-watch-series-se

Polecam szczególnie serię se - jest najtańsza ale z drugiej strony ma wszystkie przydatne funkcje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek żyje czy już totalnie upadł? Na wypadek, gdyby jednak ktoś tu jeszcze wszedł i pytał 🙂 to ze swojej strony polecam gorąco taką firmę Calmean. Córka znajomych dostała na urodziny i teraz, gdy była na feriach super się sprawdził. Przede wszystkim mega wytrzymały a do tego dobra i niezawodna aplikacja do śledzenia dziecka bardzo była pomocna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego potrzebujesz, te se to taki klasyczny smartwatch, jakies notatki czy smsy na ekranie, jak ci zależy na czymś bardziej sportowym/medycznym to imo tylko 7 i już później myślenie czy chcesz lte mieć czy jest ci to zbędne. Jakiś czas temu 7 miała najlepsze dostępne czujniki na rynku plus środowisko Apple chyba tylko garminiwi ustępuje 😉

Aktuanlie wszystkie modele podobnie jak akcesoria do smartwatchy są dostępne w imad https://imad.pl/dla_ciebie/sklep/apple-watch.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest Manta Alexa SWU501GD sama używam i jestem zachwycona jego funkcjonalnością 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od budżetu jaki chcemy przeznaczyć na ten cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manta ma bardzo fajne smartwatche 🙂 Mam jeden i mężowi tez kupowałam niedawno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×