Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna kobietaaa

Mam 32 lata i obawiam się że nie zostanę nigdy matką

Polecane posty

Gość gość
dziś Przydałoby się trochę kreatywności, z narzekania nie ma korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez34
kobietta34, też mialam zle doswiadczenia z portalami, ale mimo to dalam sobie ostatnia szanse i sie powiodlo. Klucz to nie zawracac sobie glowy facetami ukrywajacymi swoj status, malo konkretnymi, zbyt dowcipnymi i pewnymi siebie, ktorzy jeszcze nie wiedza, czy chca zony i dzieci, bo z reguly juz wiedza, ze nie chca, ale wola sie nie przyznawac. I coz, ja mocno obnizylam poprzeczke, wyglad, wzrost przestal miec znaczenie, wrecz unikalam przystojniakow, amatorow silowni czy innych sportow ekstremalnych, wymuskanych typow z super zdjeciami, bo tacy nie rokuja na stateczne glowy rodziny, a tylko chca sie fajnie zaprezentowac, skupilam sie na wartosciach, na podejsciu do zycia, celach, na szczerosci, walilam prosto z mostu, ze szukam kogos do zalozenia rodziny, kto chcial tego samego - kontaktowal sie dalej, kto nie- wial, nie szukalam milosci, tylko stabilizacji, a sie okazalo, ze milosc mnie znalazla. Radze dac sobie szanse na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie głupie wpisy z tym "szukaniem". Ale ze jak? Kobieta ma ubrać sie wygodnie, wziasc mapę i kompas i wyjsć na poszukiwanie mężczyzny swego zycia? Mozna wiekszosc swego wolnego czasu spędzać na spotkaniach z ludźmi, czy to beda wyjścia do klubów, do biblioteki, na siłownie i gdzie tam sobie jeszcze wymyślicie i nie tylko nie poznać nikogo z kim mogłoby partnersko zaiskrzyć ale nawet nie nawiązać luźnych koleżeńskich znajomosci. Mam kumpele ktora prowadzi bardzo towarzyski tryb zycia - wyjścia ze znajomymi tu i tam, wyjścia z pracy, siłownia, kluby, podróże i takie tam i jakoś od bardzo dawna jest sama. A jest młoda, atrakcyjna i miła. Po prostu to nie jest tak ze w świecie zewnętrznym czeka na każda kobietę wianuszek ewentualnych adoratorów, w których mozna przebierać. Jednym sie zdarza innym sie nie zdarza i tyle. Nie wiadomo dlaczego, moze nie ma na to żadnego wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiatr
mam kumpla po 40stce, kawaler, ale za granicą, praca stabilna, zdrowy, spokojny człowiek, wysoki, szczupły, szuka bezdzietnej kobiety, która chętna się z nim zapoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest singielką bo jest
gość wczoraj jak ona nie nosi Tshirta z napisem "Jestem Singielką" to po prostu wszyscy uważają że jest zajęta i nie podbijają, więc tym prostym sposobem ona dalej jest singielką i tak pewnie zostanie, bo faceci nie chcą tracić czasu na kogoś kto jest zajęty, chyba że hardkorowi samce alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonący brzytwy się chwyta. Jeśli jedna, czy druga unosi się honorem, nie chcąc poniżać się do poziomu portali randkowych, to znaczy, że albo nie tonie, albo nie wie o tym, że życie wciąga ją na dno samotności. Tu jeszcze ważne, jaki portal. Niektóre portale, to faktycznie kopalnia samców, którzy potrzebują tylko rozładowania seksualnego. No ale nie ma tak, ze tylko z jednym gadasz. Jeśli ktoś ci nie odpowiada, szybko kończysz znajomość, nawet poprzez drastyczne oświadczenie, że z nim w łóżku nie masz zamiaru się znaleźć i próbujesz z następnym. Albo zmieniasz portal. Do skutku i bez fałszywego wstydu. Coś robić trzeba, a pisanie na babskich forach najczęściej problemu nie rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia singielek
singielki po 30 zostają niestety tylko tymczasowym roohadłem dla kolejnego samca, a potem taka zużyta singielka po którymś z koleji niewypale z którymś z rzędu samcem dostaje píerdolca psychicznego i kupuje kota, tak kończy się jej marny żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecym okiem
A od kiedy internet to jedyne miejsce gdzie można kogoś spotkać/poznać? Gloryfikujecie ten sposób poznawania.A prawda jest taka,że siedzą tam sami dziwacy. I jak któraś tutaj napisze,że takiego nie chce,to wyzywacie od księżniczek i wygórowanych wymaganiach. Życie tonie internet.Niektórym ciężko to zrozumieć,co widać po tych pożal się boże"cudownych radach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie będziesz miała dziecka w najbliższym czasie, nawet jak poznasz normalnego mężczyznę, bo dojrzały facet wie że zanim się kogoś zaplodni to trzeba być pewnym drugiej osoby, trzeba przeczekać miłe początki i sprawdzić co będzie po 3-4 latach gdy motylki przestaną fruwać a zacznie się normalne życie. Chyba że poznasz desperata który będzie miał parcie na założenie rodziny wtedy szybciutko ślub dziecko i rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś KLINIKI chętnie takiej pani pomogą. Nie ma problemu, trzeba się jedynie zdobyć na odwagę kobietki. I uwierzyć w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecym okiem, a gdzie, jeśli nie w internecie znajdziesz samotnego samca dla babki po trzydziestce. Czasem pomogą znajomi, ale najczęściej nikt w rajfurzenie bawić się nie chce. Bo i po co, na świadka ślubu poproszą, wydatek będzie, a jak się nie uda, to pretensje. No właśnie, krytykujesz, a nie potrafisz podać choćby jednej alternatywy. Czasem nie muszą to być portale randkowe, na zlocie golfa jedynki, czy amatorów fiata 126p też można czasem znaleźć kogoś. Tylko że to wymaga odpowiedniego hobby, a często i sporych nakładów, albo umiejętności. Nie każda umie gaźnik w maluchu czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 0/10 wspolczesne kobiety chca sie puszczac i robic aborcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecym okiem
Nie wiem gdzie. W sumie to ludzie mogą wszędzie się poznać. Sama kiedyś korzystałam z portalu randkowego,i wiem jakie"kwiatki" tam siedzą.Trzeba mieć dużo wytrwałości,aby zrobić pierwszy przesiew.To nie na moje nerwy było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co są same to kiedyś wybrzydzały. Ja co prawda mam zonę o 7 lat młodszą (ja mam 32), ale widze, że moje rówieśniczki które np 7 lat temu miały mega wysokie wymagania, to nadal są same.... A Ci faceci których zostawiły mają młodsze żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [07:50 I co z tego? To zabawne jak ludzie myślą stereotypowo. Nikt na tym forum jeszcze nie wpadł na to że "kiedyś atrakcyjne" a obecnie " brzydkie i stare" nigdy nie miały zamiaru szukać sobie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj się zapłodnić
było nie wybrzydzać to już byś autorko była szczęśliwą matką, ale jak szukasz nie wiadomo co i czekasz na "ideał" i idealną sytuacje to ZAPOMNIJ, bo to nigdy nie będzie 100% ta osoba ani 100% ten czas, wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie malucha, to jak maluch xD PF 126p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski Fiat 126p/650 ułatwia w naszym kraju zaspokojenie najpilniejszych potrzeb społeczeństwa na własny samochód. Chociaż nie jest pojazdem przeznaczonym dla dużej rodziny, ale z powodzeniem nadaje się nie tylko do ruchu miejskiego i nieźle spisuje się na dłuższych, np. urlopowych trasach pod warunkiem niezabierania ze sobą pokaźnego bagażu. W ocenie modelu 650 nieznaczna poprawa osiągów trakcyjnych została okupiona podwyższonym zużyciem paliwa. Jako, że ten model samochodu przez wiele lat będzie jeszcze figurował w programie produkcyjnym Fabryki Samochodów Małolitrażowych będzie on ulegał dalszej modernizacji, aby dorównać postępowi technicznemu i jeszcze lepiej spełniać te wymagania, które stawiane mu są jako najpopularniejszemu pojazdowi na naszych drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachory to same problemy wiec sie ciesz a nie sluchasz debili jak ten powyzej z kotem co ma zero znajomosci zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski Fiat 126p/650 ułatwia w naszym kraju zaspokojenie najpilniejszych potrzeb społeczeństwa na własny samochód. Chociaż nie jest pojazdem przeznaczonym dla dużej rodziny, ale z powodzeniem nadaje się nie tylko do ruchu miejskiego i nieźle spisuje się na dłuższych, np. urlopowych trasach pod warunkiem niezabierania ze sobą pokaźnego bagażu. W ocenie modelu 650 nieznaczna poprawa osiągów trakcyjnych została okupiona podwyższonym zużyciem paliwa. Jako, że ten model samochodu przez wiele lat będzie jeszcze figurował w programie produkcyjnym Fabryki Samochodów Małolitrażowych będzie on ulegał dalszej modernizacji, aby dorównać postępowi technicznemu i jeszcze lepiej spełniać te wymagania, które stawiane mu są jako najpopularniejszemu pojazdowi na naszych drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko modlitwa o dziecko i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlitwa o same problemy, trzeba miec nasrane;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze bank spermy. Lepsze to niż użeranie się z jakimś imbecylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczki kłamią
98% bab to debile, tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy masz 30 lat, epizody wahań wagi za sobą, historię stosowania antykoncepcji hormonalnej, być może ciąże, Twój biust nie wygląda już tak samo jak dziesięć lat wcześnie. Nie jest już tak jędrny a rozciągnięta skóra to w tym wypadku kwestia fizjologii. Naturalne są również rozstępy. Czy można tym wszystkim zmianom zapobiec? Klucz jest szalenie prosty. Niestety tylko w teorii – zachowanie stałej wagi i unikanie gwałtownego tycia i chudnięcia. Dbanie o to, by wskazówki wagi pokazywały miej więcej tę samą wartość ma szalenie korzystny wpływ na wygląd biustu. Czytaj więcej: http://kobietapo30.pl/piersi-zmieniaja-sie-30 -40/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być debilem aby brać ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kupuje kota, tak kończy się jej marny żywot" Jeszcze kotu zmarnuje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórych debilów rodzaju męskiego nie stać nawet na kota a potem jeden z drugim przesiaduje na kafeterii udając "znawców" babskich "dylematów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórych tu chyba słońce za mocno przegrzalo. Skąd pomysł, że obecnie samotne kobiety są dlatego same, że wybrzydzaly? Z tego co obserwuje naokoło, to właśnie te ktore wybrzydzaly, w końcu znalazły odpowiedniego i są już dawno żonami i matkami. A te, że jak to się mówi, nie wybrzydzaly i dawały szansę każdemu, który był w miarę spokojny, nie pił i nie bił -właśnie te do dzisiaj są same, bo tamte znajomości nie przetrwały. A te teksty, że 30 tki są już stare i brzydkie-gdzie wy zyjecie, że u was kobiety 30 letnie wyglądają już jak starrowinki? ??Chyba na jakiś bagnach albo w pcimiu dolnym :D Czasem myślę, że te teksty to piszą albo jacyś gowniarze, albo dorośli faceci po 30 tce, którym całe życie wybitnie nie wychodzi z kobietami ale tu mogą leczyć swoje kompleksy, bo są bezpiecznie ukryci za monitorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dluuuuuuuuuuuuuugiiiieee wwwlloooossssyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×