Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna kobietaaa

Mam 32 lata i obawiam się że nie zostanę nigdy matką

Polecane posty

Gość gość
nie decyduje sie na samotne macierzynstwo, poczytaj sobie o samotnych matkach, o byciu samej w czasie ciazy itp, to jest znacznie trudniejsze niz samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie będzie szukać to nie znajdzie na pewno. To tak jak z robotą. Trzeba wysłać X CV, odbyć Y rozmów kwalifikacyjnych, kilka staży i okresów próbnych nim trafi się na sensowną robotę. 32 lata to wiek kiedy trzeba ostro się postarać bo większość sensownych facetów jest zajętych. I tak może zostać opcja zaciążenia z kimkolwiek lub następne 70 lat w samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie każda chce się zaciazyc z kimkolwiek i wcale nie jest powiedziane że czeka ja samotność przez 70 lat dziecko nie jest lekarstwem na samotność skąd się biorą takie ograniczone panny jak ta z 20.18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aś123454321
Anna German urodziła jak miała 37 lat. Matka mojego faceta urodziła synów w wieku kolejno: 30, 33,37 lat. Moja psiapsiolka urodziła teraz dziecko w wieku ok 36 lat. Zawsze sie tym pocieszał,kiedy mam dola, ze nie zajdę w ciąże. Mam 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda.Koleżanki moje nie szukały a dziś mają mężów i dzieci. Ja szukam ciągle i nadal jestem sama.to szukanie o kant d...rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi sąsiedzi mają 4dzieci. Dwie córki mieszkają w Usa,trzeca jest w Hiszpanii a syn mieszka na drugim końcu Polski.Czasem syn przyjeżdża z rodziną na Bozenarodzenue,ale nie co roku .A co parę lat ta z Hiszpanii.Tak że nigdy z dziećmi nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le tam dawce nasienia zawsze możesz znalez jak chcesz dziecko i tylko dziecko, ale dziecko potrzebuje ojca i matki ,a samotnej matce jest ciężko wychowywać samotnie, ja mam 33l i dawce nasienia miałam zrobił dziecko, jak się okazało był debilem, siedzi za kratami, wiec ciąże usunęłam, to nie jest dobry pomysł iść do łózka robić se dziecko z kimkolwiek, nawet chyba bym alimentów nie miała, le tam . Czekam na kogoś wartościowego z kim spędzę resztę życia i nawet już bez tych dzieci, już mi nawet na dziecku tak niezalezy, jak na osobie wartościowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyka,najpierw debil potem watosciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet taki debil szuka miłości ,ale czasem ma się klapki na oczach i zaćma spada, lepiej późno niż wcale, albo się ktoś trafi normalny ,albo ,albo......PRAWDA TAKA ZE NIKT NIELUBI SAMOTNOŚCI, ALE NIE KAŻDEMU JEST DANE BYĆ MATKA CHYBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet taki debil szuka miłości ,ale czasem ma się klapki na oczach i zaćma spada, lepiej późno niż wcale, albo się ktoś trafi normalny ,albo ,albo......PRAWDA TAKA ZE NIKT NIELUBI SAMOTNOŚCI, ALE NIE KAŻDEMU JEST DANE BYĆ MATKA CHYBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czekam na kogoś wartościowego z kim spędzę resztę życia" Czekam na wartościowego a dziecko robię z debilem. Czekasz w domu, aż książę podjedzie na białym koniu i się oświadczy? W tym wieku raczej trzeba być aktywnym w poszukiwaniach. Jak zależy ci tylko na nasieniu, nie od debila, to rozejrzyj się za jakimś sensownym żonatym i pójdź z nim na czysty układ. Niejeden od żony zrobi małą przerwę jeśli nie będzie miał konsekwencji. Przynajmniej ocenisz geny, jak sobie radzi z rodziną, czy nie debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;50 źle doradzasz ,żaden facet nie-zdradzi zony, chyba ze jest debilem. większość facetów to debile, o dobry egzemplarz ciężko, lepiej czekać do 60 na osobę wartościową i dzieci niemiec z debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak niedlugo bedzie wojna, nie ma juz sensu martwic sie brakiem faceta milosci i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy będziesz miała dziecko i gdzie szukac patnera na ojca napisz do mojej wrózki Sofii. Jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaa34
Mam ten sam problem. Mam 34 lata. Jestem sama od dłuższego czasu. Czy mam szansę na stworzenie rodziny? Czas mija. Lata lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda taka ze nikt nielubi samotności, ale nie każdemu jest dane być matka chyba. kolorowych jakoś się to nie ima. płodzą się jak szczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci sa przereklamowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaa34
Instynkt macierzyńskimi się włączył. A wokół mnie same szczęśliwe pary,zaciążone koleżanki....a ja sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny wyżej : Co za problem ? Jedziesz na wakacje za granicę, spotykasz pana, idziesz z nim do łóżka. Jeśli taka forma Ci nie odpowiada to jedziesz do kliniki na inseminację i zachodzisz w ciążę. Wiele kobiet tak robi. Oczywiście jest kwestia opinii innych. Pamiętaj jednak że inni mogą ujadać i krytykować, Twoje życie jest Twoim życiem. Ich ujadanie kończy się wyłącznie na ujadaniu. Ty budujesz swoje życie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, nie szukasz. Nadal podobają ci się tacy sami chłopcy, jacy podobali ci się, kiedy byłaś w gimnazjum. Nie rozumiesz, że czas uciekł, wszystko się zmieniło. Że facet, z którym możesz się związać, to już były brunet, bo włosy w siwiźnie, a czasem sobie poszły. Że wspaniała figura nastolatka została zakonserwowana warstewką tłuszczu. Najpierw zrób, jak przed spowiedzią rachunek sumienia. Określ, na co się możesz zgodzić, a co jest nieakceptowalne. Ile ma mieć lat, jak wyglądać, a później może na ZaadoptujFaceta, albo innym portalu randkowym. A tak, w wieku pasującym dla ciebie to nie będziesz szukać na dyskotece, czy ulicy. Wybór mały, trochę nieudaczników, trochę wolnych z odzysku. Czy znajdziesz, nie wiem, ale jeśli masz ochotę na zmianę obecnej sytuacji, masz odrobinę samozaparcia i się nie wstydzisz, to coś tam w twoim życiu też może się zmienić. Bo szanse są, tylko trzeba losowi trochę pomóc, dać losowi jakieś możliwości, reszta się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam 30 lat i co sama jestem po choinke dziewictwo tracilam jak mam takie same obawy jak ty nikogo nie poznaje a zegar biologiczny tyka czas ucieka a lata leca nawet moja mama mi to powiedziala i siostrze ze chyba bedziemy bez dzieci .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaa34
Z portalami randkowymi sobie już dawno dałam spokój.Mam złe dośw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaa34
Na in vitro mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze jeszcze masz czas po drugie bez dziecka tez mozna zyc i byc szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa34
34lata to trochę już sporo . Niewiele czasu zostało. Najgorsze jest to,że psychicznie nie mogę odpuścić i się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co i innego zostalo? motzest codziennie plakac ale co ci to da? zyj i sie nie zamartwiaj, co ma byc to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietta34
Wiem,że nic to nie da. Tylko jak się czegoś mocno chce to się ciągle o tym myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, z portalami randkowymi dałaś sobie spokój. To gdzie chcesz spotkać kogokolwiek? Masz inny, lepszy pomysł? Na pielgrzymkę idź w takim razie, może jakiegoś porządnego tam poznasz, choć szanse maleńkie. I nie narzekaj, że ci źle, jeśli tak łatwo dajesz sobie spokój. Nie chce ci się szukać, nie umiesz ryzykować, ogólnie zapuściłaś się i tylko żale wylewać umiesz. Może jesteś po trzydziestce, ale psychicznie to widać, jakby siedemdziesiątka na kark ci wchodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalach sami frustraci siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś In vitro jest dla tych którzy mają problem z płodnością. Jak nie masz problemów z płodnością to inseminacja. Możesz obniżyć koszty sama aplikując inseminację. Instrukcja obsługi jest dostępna. Wyjeżdżasz za granicę, do kraju gdzie znajduje sie klinika. Zamawiasz towar do hotelu gdzie mieszkasz. Wcześniej na miejscu w kraju u ginekologa chodzisz na usg celem sprawdzenia kiedy przypada dzień płodny. Jedziesz , czekasz w hotelu na przesyłkę, aplikujesz sobie, następnego ranka opuszczasz hotel, wracasz do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×