Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamuski, przeczytajcie to i sie zastanowcie nad sobą

Polecane posty

Gość gość
tiaaaaa ładnie pinknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj I ta dygresja o telefonie. Zazdroscisz? xxxx No właśnie o takim jadzie pisze autorka. Ty jadowita babo. Nie wykręcaj się, że tylko pytasz, bo to jest pytanie retoryczne mające na celu ukąsić kogoś. Widzisz chcesz być ponad, a jesteś głęboko pod w tym momencie. Ta dziewczyna napisała, że nie widuje takich ajfonowych matek i sama też taka nie jest i nie zazdrości telefonu tylko można wywnioskować, że nie lubi takich wynalazków, a telefon służy jej do odbierania połączeń i dzwonienia do kogoś Można to łatwo wyczytać i wywnioskować z jej wypowiedzi JEŻELI SIĘ UMIE CZYTAĆ! Od siebie dodam, że laska ewidentnie nie przepada za cudami techniki, najczęściej nie wie gdzie ma ten cholerny telefon, a w ogóle to rzadko kiedy można ją złapać pod tym telefonem. Wiem, bo też tak mam i podobnie jak ona nie widuję ajfonowych matek.... o sorka widziałam ze dwa razy taką dziewuszkę na oko 15-16 lat i miała roczne dziecko. Nawet nie wiem czy jej może jest siostrą lub ciocią tego malucha w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dokładnie zachwala nieocenianie, a sama jadowita jak jasna cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj byłam w parku i widziałam mamy z telefonami w ręce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądre słowa. I milo się czyta. Ale nie do końca mogę się zgodzić z tym opisem. Bo niestety są zachowania, wymagające jednoznacznego napietnowania. Jak widzę np palaca ciężarna to nie mam potrzeby wnikania, czemu pali. Źle robi i tyle. Albo matka szarpiaca czy bijąca dziecko na ulicy. Raczej nie jest to jednorazowa chwila słabości. Skoro robi to publicznie, to można założyć ze tym bardziej w domu się nie hamuje. Niestety, ludzi słabych, okrutnych, obojętnych jest dużo. I dużo jest takich matek. Nieodpowiedzialnych, egoistek, robiących dzieciom krzywdę. O tym też trzeba pamiętać i reagować na takue zachowania, bo dziecko się samo nie obroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest właśnie to! This is it!!!! Życie, ktoś to pięknie ujął. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×