Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAKĄ KSIĄŻKĘ TERAZ CZYTACIE?

Polecane posty

Gość gośćjol
"ukradziona twarz - mieć 20 lat w Kabulu" - jest to pamiętnik młodej dziewczyny mieszkającej w Afganistanie, szokująca , jak to czytam to cieszę się że urodziłam się w Polsce i jestem wolna mogę pracować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czytam jakiś romans historyczny Mary Balogh. Książka lekka, łatwa i przyjemna. Tez zdarza mi się czytać kilka książek równocześnie. Kiedy mam chwilę czasu lub jest już późno i gorzej mi się myśli, sięgam po łatwiejsze pozycje. Natomiast np. książki historyczne (głównie o wojnie) czytam ze świeżym umysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszyscy mamy tajemnice" cobena - którego uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi87
"Tajemnica wraku. Teoria domina" Genialna i wciągająca. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czytałam Czarnobylską modlitwę. Przez kilka nocy miałam koszmary że każą mi uciekać przed promieniowaniem a ja taka spokojna jak Ci bohaterowie bo tego nie widać. Ciężko bylo wieczorem wrócić do jej bohaterów ale zarazem żal zostawić ich samych. Z innych to np. List z powstania Jedenaście tysiecy dziewic Długa droga do domu istny misz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio Jane Austen "Duma i uprzedzenie", a teraz Jojo Moyes "Razem będzie lepiej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz-naprzemiennie-Dziennik-Sandor Marai i Kapelusz cały w czereśniach-Oriany Fallaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia964
Niestety jedynymi książkami jakie ostatnio czytam są książki prawnicze, i podejrzewam że się to nie zmieni przez jeszcze kilka lat, aż skończę studia... Najgorsze jest to że w publicznych bibliotekach jest ich bardzo mało, a do tego maja one po kilka lub kilkanaście lat, przez co są zupełnie bezwartościowe, ponieważ prawo się od tego czasu już trochę pozmieniało. No ale cóż, takie studia... Ostatnio zamawiam w takie książki w internecie, więc gdyby ktoś jeszcze potrzebował to polecam stronę http://profinfo.over-blog.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W dół"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie Steinbeck " Na wschód od Edenu" - klasyczna powiesc, ale zapoiwada sie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sługa Boży" Jacka Piekary. Następnie "Siewca wiatru" Kossakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Buszujący w zbożu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra Anioła C.R. Zafon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M. Krajewski " W otchłani mroku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ginekolodzy", o historii ginekologii jako nauki, o położnikach i lekarzach. Ciężkie i masakryczne. Cieszę się, że nie przyszło mi rodzić dzieci 200 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałam siegnąć po "Ginekologów", czytałam fragmenty chyba na stronie wyborczej, nie pamiętam już, ale właśnie ta makabra mnie trochę odrzuca. To raczej nie jest relaksująca lektura, ale na pewno bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirelae
Ja czytam teraz https://www.rewolucja.co.uk/9788324162086/ostatnie-dziecko to chyba nowość na rynku, może komuś z Was przypadnie do gustu. W księgarni Rewolucja znajdziecie sporo ciekawych książek w dobrych cenach, oni działają na terenie UK, także jak bylibyście zainteresowani to warto sobie przejrzeć ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zaczynam " Ostatni, ktory umrze" Tess Gerritsen, to cykl kryminalow z policjantka i lekarka sadowa, bardzo wciagajacy i choc dosc mrocxny czasem to nie az tak jak szwedzcy autorzy. Jak ktos chce przeczytac to polecam nie zaczynac od srodka serii bo to psuje troche niespodzianki. Po tej serii zaczne romanse i medyczne thrillery tej samej autorki. Nie lubie czytac dwoch ksiazek na raz bo sie mi mieszaja jesli sa z podobnego gatunku. Polecam czytnik, mozna miec ksiazke zawsze pod reka, czytac w nocy bez lampki czy przy obiedzie albo podczas karmienia a ksiazke mozna kupic czy sciagnac w 15 min i nie trzeba myslec co z nia zrobic po przeczytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przeminęło z wiatrem " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela1975
Grunt to nie załamywać się :) Są osoby, które potrafia pomóc, mi osobiście odzyskać męża pomogła Pani Sigita, kontakt do niej jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika9798
Na szczęście nie mam już takich zmartwień. Odzyskałam ukochanego dzięki wspaniałej wróżce jaka jest Pani Sigita. Jakby ktoś potrzebował, to na http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ jest kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sztuke kochania "Wisłockiej, a niedlugo mam zamiar czytac Lolite Nabokova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn Marnotrawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Labgirl, niestety nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×