Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Hajdi

Czy opowiadanie bajek jest tez dobre bo nie czytam dziecku?

Polecane posty

Gość gość Hajdi

Po prostu on sie wycisza jak sie zgasi światło i wtedy mu opowiadam do snu jakies bajki historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale czytanie mimo wszystko lepsze. Chodzi też o zasób słownictwa, gramatykę itd. - książki sa tyle razy poprawiane itd. że jest tam czysta polszczyzna. W przypadku języka mówionego takiego efektu się nie osiąga. A wbrew pozorom na dłużą metę to daj***ardzo duży efekt - podobno średnio dzieci "oczytane" sa w rozwoju o 2 lata wyżej niż te "nieoczytane". Możesz przecież czytać w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze to tez wazne z maluszka profesora polszczyzny sie nie zrobi odrazu takiego malego doroslego a liczy sie ze sie starasz i masz z nim kontakt :)dzieciaczki to uwielbiaja a jeszcze jesli bohaterem jest ktos kto ma tak samo jak on na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż wymyśla dziecku fajne bajki, często z morałem ale bardzo dużo czyta, więc bajki są niesamowite. Jednakże w ciągu dnia czytamy dziecku i ja jeśli kładę spać, to czytam 5-6 książeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.40, taaaa jasne, może od razu 40... :O już nie zmyslaj że dziecko tak długo się skupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×