Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SOBOTA kto spędzi ja SAMOTNIE?

Polecane posty

>>>To ty sie mylisz zaden facet nie jest na tyle beznadziejny zeby na delegacji myslal o swojej oblesnej zonie<<< x Beznadziejny jest ten, który wtedy zupełnie o niej zapomina :). x Lepiej tych seksi-fotek nie wysyłać mężowi przez internet. Jeszcze ktoś inny to odczyta :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też spędzę samotnie tę sobotę, bo nie mam z kim, bo mam wszędzie daleko, bo nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyku chyba nie sluzy ci ta samotnosc,bo strasznie zgorzknialy jestes.Poza tym skad ci przyszlo do glowy,ze jestem oblesna?Wyobraz sobie,ze nie kazdy facet,ktory wyjezdza zdradza swoja zone.Chyba sam masz jakies zle wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Muzyku ... Wyobraz sobie,ze nie kazdy facet,ktory wyjezdza zdradza swoja zone.Chyba sam masz jakies zle wspomnienia.<<< x On ma dobre :D. x To tylko ta, która go w końcu z domu wykopała, źle jego delegacje wspomina :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do wysylania zdjec przez internet,to dziekuje za troske ale mamy swoje sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja,młodzieniaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem sam od 2006 roku i jakoś żyję.....da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 19:21 sam fakt ze twoj maz wyjechal a ty siedzisz w domu czyni cie oboesna. Takie samotne kury domowe omija sie szerokim lukiem, jeszcze do tego masz peezde rozjeoanw jak po blitzkrieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Gosc 19:21 sam fakt ze twoj maz wyjechal a ty siedzisz w domu czyni cie oboesna. Takie samotne kury domowe omija sie szerokim lukiem, jeszcze do tego masz peezde rozjeoanw jak po blitzkrieg<<< x napisał gościu, który właśnie założył temat pt. "samotni prawicy laczmy sie". x Tak kończą internetowi onaniści :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nigdy niczego nie skonczysz bo nigdy zes niczego niebzaczal :D twoje zycie to jedna kupa smiechu. Poprosbzoneczke niech ci te twojebstare pomarazczone plecy wysmaruje amolem przed seksem zeby od ciebie nie j***lo brudem syfiarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawde masz jakis uraz.Nie wiem ktos cie skrzywdzil chyba.Ja mam zajecie na dzisiaj a ty?Wiec kto tu jest oblesny?Normalny chlopak w twoim wieku raczej nie spedza soboty samotnie na kafe,wiec to z toba cos jest nie halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajecie wlasnie widze. Wymyslanie sobie ze nie jest sie oblesna kura domowa, wkrecanie sobie ze maz nie roocha w tej sekundzie d****** i wmawianie innym ze jest z nimi cos nie tak :D ja na twoim miejscu bym nigdy nie patrzyl w lustro, chyba ze wolisz miec codziennie darmowy horror buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ja na twoim miejscu bym nigdy nie patrzyl w lustro, chyba ze wolisz miec codziennie darmowy horror buahaha<<< x Radzi wg własnych doświadczeń :P :P :P. x Przez jego wygląd, zabronili mu po zmierzchu ulicami chodzić :P :P :P. x Dlatego siedzi teraz w domu i uprzykrza życie innym :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona ja_
Ja też sama w sobotę :) Chętnie bym gdzieś wyszła, potańczyć, poszaleć - ale nie ma z kim, a jakoś mam opory, żeby iść do klubu sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coz to za jebniety typ jakis tam muzyk- gownojad? Zjeb pop*****lony na maxa. Sam sie c***u w lustrze przejrzyj i zapytaj odbicia :co ty smieciu soba reprezentujesz? Pedale w dupsko j****y zap********a sciero pozbawiona jaj nie wspominajac o siedmiocentymetrowym fiutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah. Ja reprezentuje wyzyny intelejtualne, elokwencje, piekna dykcje i muzykalnosc. ty natomiast reprezentujesz tepote,barbarzynstwo, pasozytnictwo i do tego jestes gownojad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotność tylko wtedy jest problemem gdy sami tak na nią spojrzymy. Dziewczyny jakoś ciężko znoszą bycie samej,niż faceci. Gdy pracowałem a była to ciężka praca jedyne o czym marzyłem w sobotę to uwalić sie spać a potem nawalić się paroma piwkami przy tv. Teraz gdy rzuciłem robotę to mam więcej siły na imprezy ale funduszy brak. Ale co tam grunt jak sie czujesz sama ze sobą - jak nie umiesz akceptować siebie samej bez nikogo to uzależniasz się od innych a ludzie prędzej czy później to przeciw Tobie wykorzystają.Bądź twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzia orange
ja dzis tez sama przed tv,z lampka wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy dziewczyny uzależniacie się od bycia z kimś innym,to jest wasz podstawowy problem. Szkoda,bo tylko na tym cierpicie a inni bezwstydnie takie osoby wykorzystują. Szkoda mi Ciebie,jak nie zmienisz swojego nastawienia (bo problem tkwi w Twojej głowie) to ludzie zaczną cię wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj byś się zdziwił jakbyś mnie zobaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak bym sie zdziwił? Czym byś zadziwiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypadkowy podryw na kafe mija się z celem jeszcze bardziej jak przypadkowy podryw w pubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzyny hujtujalne on reprezentuje, ja p*****le co za czub z mozgiem szesciolatka a wlasciwie jego brakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto tutaj kogo podrywa? nikt nikogo nie podrywa, tym bardziej ja. Po prostu jak ktoś nie umie być sam ze sobą to tym bardziej nie będzie umiał się odnaleźć w towarzystwie. Dlaczego niektórzy tak strasznie uzależniają się od innych? Otwórz książkę,obejrzyj dobry film co zmusza do myślenia a na pewno lepiej sie intelektualnie rozwiniesz i przyniesie ci to więcej pożytku niż kilka jałowych minut z osobami z którymi pewnie tematy ograniczą się tylko do jakichś płytkich stwierdzeń i wynurzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j na zmywak cebulaczku!!!Nikt tu nie bedzie za toba tesknil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×