Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuje rad w odchudzaniu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kobitki;* postanowiłam się wziąść za siebie i zrzucić zbędne kilogramy. Przy wzroście 164 moja waga wynosi 75kg. Chce zacząć odchudzanie ale nic kompletnie o nim nie wiem. Prosiłbym jakieś doświadczone osoby o cenne rady w odchudzaniu. Ps. Nie mam możliwoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dietę MŻ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularne posiłki jak najmniej przetworzone. Jogurty naturalne płatki owsiane piers z kurczaka warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość RenataRega
Tak w dużym skrócie: -mniejsze porcje -5 posiłków dziennie -dieta pod względem kaloryczności o około 300 kalorii mniejsza od zapotrzebowania dziennego -minimum 60 minut ćwiczeń Ja dodatkowo stosowałam foreverslim, jako środek wspomagający odchudzanie i mi się uważam udało (14 kg mniej). Ale każda osoba jest inna i inaczej będzie u niej wyglądało i odchudzanie i wyniki. Pamiętaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje program 3 razy O w Źródle Piękna w Lubinie. Zabierają do hotelu, gdzie masz pełno kompleksową opiekę w ramach odchudzania, odmładzania i oczyszczania. Ja byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeszłam przez wszystkie tabletki, bez rewelacji myślę, że to działa tak jak chcemy żeby działało wydajemy kasę i czekamy na spektakularne efekty teraz mam taką umowę, trzyma mnie i chudnę wszystko działa jak się trzymamy, trzeba mieć bat nad sobą mam taki www.mojkontrakt.pl schudłam już 8 kg, jeszcze 2 w końcu spróbuj, nie jedz kolacji, chodź wszędzie na piechotę ja wygrałam po 5 latach ten kontrakt mi pomógł trzymaj się gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karma Kota
Ja zastosowałam dietę w połączeniu z foreverslim i ćwiczeniami i u mnie przyniosło to zamierzony efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calyczas
Ja mogę polecić suplement który bardzo dobrze wspomaga odchudzanie a jest nim African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu moje życie nabrało barw;) schudłam i już nie czułam się gorsza od znajomych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na www.suple24.net tam masz nie tylko suplementy ale poradniki artykuły itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×