Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Histerczyka_xd

Podryw na odległość

Polecane posty

Tak jak w temacie - jak na odległość sprawić, aby ktoś o nas myślał i nas zapragnął? Rozstaliśmy się tydzień temu. On aktualnie jest w Belgii, ja tutaj i to głównie było powodem rozstania - ta ciągła niepewność i brak bliskości. Pewnie też zawaliłam w kilku sprawach, choć nie spodziewałam się takiego finału. Teraz nie mam zamiaru zawracać mu głowy i błagać o powrót, wiem, że on tego nie chce i potrzebuje tej wolności. Dziś zamieniliśmy kilka zdań i powiedział, że chociaż niedługo miał przyjechać do Polski (wcześniej planowaliśmy spędzić ten czas razem) on planuje sobie wyjechać na urlop do innego kraju. Pewnie chce pokazać, że korzysta i wreszcie nie musi odkładać kasy itp. Rozumiem i na razie nie mam zamiaru się odzywać, ale za jakiś czas... Być może sam zatęskni i się odezwie, chociaż jest dumnym człowiekiem, ale jeśli nie to za jakiś czas chcę spróbować sama. Jeśli nie będzie mieć nikogo, a myślę, że tak szybko to nie nastąpi, to może warto na luzie spróbować zdobyć go na nowo. Ale jak to zrobić, kiedy w grę wchodzi przede wszystkim fb i na żadne spotkanie nie ma szans? Jak rozbudzić w kimś uczucia i przede wszystkim nie być w tym nachalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×