Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ostatni niedziel

kto wali browary przed kompem zamiast spać

Polecane posty

pośpiewałbym z nimi ale skończyłoby się to pewnie wezwaniem antyterrorystów przez sąsiadów bo będą myśleli że jacyś muzułmańscy terroryści kogoś mordują za ich ścianą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślałeś żeby iść kiedyś wieczorem do prostytutki zamiast siedzieć przed kompem? ja się co prawda boję iść i też wieczory spędzam przed kompem, pewnie pójdę dopiero w dniu swojego samobójstwa, ale dzifki podobno są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasę mam ale to by nic raczej nie zmieniło wolał bym już mieć kogoś na stałe a taki jeden numerek za 50/100zł to się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa techniczna na cda, więc terminatora nie zobaczę... hmmm, ciekawy mógłby być film Dracula vs Terminator, Dracula niby ma nadprzyrodzone moce ale Terminator to maszyna więc jego ugryzienie nie działałbo na Terminatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzień za dniem jest zazwyczaj taki sam nudny nie mam sił by to zmienić a może po prostu mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu bawię się komputerami bo mam trzy i sporo cześć zapasowych do nich A tu kartę graficzną podkręcę a tu procesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e sporo by tu pisać dlaczego mam doła Ale chodzi o to że inni w moim np wieku już się wyszaleli w życiu a ja nadal prawie stoję w miejscu i nie mam za bardzo sił by to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×