Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Hr Studio Wysokie Mazowieckie OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Słyszałam o tym studiu pozytywne opinie, aczkolwiek chciałabym się upewnić, czy naprawdę warto udać się tutaj ? Interesują mnie tylko profesjonalne zabiegi fryzjerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście nie mam im nic do zarzucenia, bo choć ceny w tym salonie nie są niskie, to za to jakość ponadprzeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co jak co, ale na fryzjerstwie to się oni znają osobiście, jak chodzę do nich, to czuję się taka... spełniona.. nie wiem, czy to przez te luksusowe wnętrza, czy profesjonalne zabiegi, czy miła obsługę, ale czuję się po prostu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu po wiochach jeździ do fryzjerów? Żenada, jak sami sobie kadzą. Kurom chyba pióra podcinacie, haha, kury czują się spełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny wysokie moim zdaniem, ale jeśli komuś zalezy na bardzo dobrym efekcie to będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam keratynowe prostowanie włosków robią ten zabieg naprawdę klasa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam Salon a zwłaszcza przemiłą i profesjonalną p.Anię.Każde pieniądze warte są efektu jeśli fryzjer wykona usługę tak,że nie dosyć,że nam się bardzo podoba to i innym też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie dokładnie znajduje się ten salon fryzjerski ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. Mystkowska 6E trafisz bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maria
Polecam salon bo fajnie strzyżą włosy.Ja jestem zadowolona bo mi się fajnie układają.Miła atmosfera i smaczna kawa fajnie ,że tak dbają o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, dbają o klienta i potrafią go po prostu zachęcić na następną wizytę. jestem zadowolona z mojej nowej fryzurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serdecznie polecam to studio, z okazji zbliżających się świąt skorzystałam tu również z makijażu permanentnego ust w cenie 700 zł :) powiem szczerze, że usta wyglądają bajka :) ja na święta jestem już gotowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejjjj nie wiedziałam, że robią tu makijaż permanentny, następnym razem jak będę dowiem się więcej... dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już jestem po makijażu permanentnym ;) zrobiłam przy okazji wizyty u fryzjera, jestem zadowolona, bo moje brwi nie wyglądają upiornie, mogę nawet powiedzieć, że bardzo naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makijaż permanentny można tutaj robić? super!! nie wiedziałam, głównie chodziłam tu na farbowanie włosów, podcinanie końcówek.. ile kosztuje makijaż permanentny ust? czy boli ?ile trwa taki zabieg? czy zabieg trzeba powtórzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy o czym mówisz, czy o brwiach, czy kreskach, czy ustach bo ceny zależne są od miejsca, które chcesz wykonać zabieg praktycznie bezbolesny dzieki znieczuleniu no ja jestem po makijażu permanentnym brwi, zapłaciłam za niego 500 zł , więc moim zdaniem niedużo bo inne salony oferują naprawdę o wiele wyższe ceny jakość bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na początek chciałabym się zająć swoimi brwiami, bo wyglądają tragicznie w drugiej kolejności mam chęć na kreski górne ;) no to jakie są ceny na te brwi ? długo trwa sam zabieg? kto go wykonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz są promocje na makijaż permanentny :) teraz wiem, że kosztuje 500 zł ;) więc moim zdaniem nie dużo zabieg nie trwa długo osobiście jestem zadowolona z efektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem już po makijażu permanentnym ;) mega pozytywne zaskoczenie brwi wyglądają bardzo elegancko, wiem, że nie będę musiała już ich poprawiać, zmieniać, bo każdego dnia będę budzić się ze zrobionymi duże zaskoczenie co do ceny, bo naprawdę opłaca się teraz skorzystać z tej promocji jakość obsługi klienta super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg wykonuje p.Iza przemiła Linergistka a przy tym bardzo profesjonalna.Zabieg na usta należy powtórzyć oczywiście po jakimś miesiącu,zdaje się byłam chociaż szczerze mówiąc nie musiałam,ale jak zapłaciłam to czemu nie skorzystać.Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hr-studio w Wysokim polecam p.Violettę Choińską oprócz blond koloryzacji pięknie upina fryzury ślubne,mnie czesała i przed ślubem farbowała,efekt cudo bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zarówno kosmetykę jak i fryzjera,korzystam,sprawdziłam to polecam,o mój blond dba p.Kasia,a o paznokcie p.Iza,profesjonalnie,miło...jestem zadowolona,pozdrawiam obie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje tutaj makijaż permanentny ust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest promocja : 700 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jaki jest efekt po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam permanentny ust u Pani Izy efekt mega bardzo polecam, może zabieg nie jest przyjemny ale żeby ładnie wyglądać warto pocierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon HR-Studio bo p.Violetta Choińska czesała mnie do ślubu a makijaż robiła p.Maria,paznokcie p.Iza. 3 w 1 i w tym samym miejscu....wyglądałam pięknie,a oprócz mnie zadowolonymi klientkami salonu tego dnia była moja mama i siostra. Bardzo polecam ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina777

Jestem zachwycona! Zdecydowanie!
MOje klimaty - luksusowe wnętrza, miła i elokwentna obsługa, do tego efekt spektakularny po wyjściu z salonu.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula36

Polecam!
Luksusowy salon, ale za to też jaka jakość..
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Hr Studio.
Jak dla mnie spisali się na medal.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia36

Cudowni fryzjerzy, wspaniała atmosfera i naprawdę niewygórowane ceny jak na Warszawę.
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zmianę koloru i strzyżenie właśnie tutaj.
Koleżanka przekonała mnie do tego salonu i osobiście nie żałuję.
Na pewno wrócę ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×