Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michał33

Serwismieszkaniowy.info polecamy stronkę dla osób szukających mieszkania wynajem

Polecane posty

Gość Michał33

Serwismieszkniowy.info jest serwisem stworzonym specjalnie dla osób które chcą : łatwo, szybko i sprawnie, oraz bez żmudnych poszukiwań i zbędnych formalności wynająć mieszkanie na terenie Warszawy w dobrej cenie. Każdego dnia wyszukujemy nowych, aktualnych ofert, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Negocjujemy ceny z właścicielami mieszkań na niższe!!! Jeżeli masz już dosyć, szukania odpowiedniej oferty dla siebie, bądz poprostu szkoda Ci na to cierpliwości i czasu... Nasz serwis to Ci ułatwi — skorzystaj z naszych usług, bo czas to pieniądz! Całkowity koszt naszej usługi to jednorazowa opłata 219 zł. W porównaniu do innych biur, nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji ani ukrytych opłat!!! Płacisz raz, usługa jest aktywna do czasu podpisania umowy z właścicielem wybranej oferty (max 90 dni). Wtedy możesz się umawiać na spotkania z właścicielami mieszkań z naszej bazy aktualnych i sprawdzonych ofert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlene24
Szukałam mieszkania dość długo w Warszawie i bardzo ułatwił mi poszukiwania i wynajem serwismieszkaniowy.info dużo zweryfikowanych i aktualnych ofert do wyboru. Wynajęłam najładniejsze za przyzwoitą ceną a już prowizji ni epobierano ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena1993
Również polecamy serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianWw
przydatna stronka. fajne jest to że po zalogowaniu się już nie muszę szukać. oferty sprawdzone przesyłane są mi na email i mms. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam pracowników biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serwis ułatwił mi poszukiwania. polecam. Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×