Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maly biust

Polecane posty

Gość gość

hej, od dluzszego czasu zastanawiam sie nad swoim 'biustem'. zawsze mialam male piersiatka, ostatnio jednak troche schudlam i prawie nic nie zostalo :( tu pojawia sie moje pytanie, jak to jest z tym powiekszaniem? nie pytam o koszty, pytam jakie sa sposoby, jak sie z tym zyje, czy czuc ze masz w sobie cialo obce, jakie sa piersi w dotyku? chodzi mi o niewielkie powiekszenie, 75c chcialabym miec. prosze o odpowiedzi dziewczyn z doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie? tak naprawdę ja najpierw miałam radość a potem już nawet zapomniałam, ze nie zawsze miałąm taki super biust :) wiadomo jest strach, może pobolewać, trzeba dbać, a początku różnych rzeczy ei można robić - ale to mija a zostaje zadowolenie. jednak tak jak każdą ważną decyzję, radzę przemyśleć trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na Twoim miejscu zaryzykowałabym i zrobiłabym sobie tą operację, to raczej zależy od ciała jak dane ciało przyjmie taki implant. Musisz sama to przemyśleć, a najlepiej udać się na konsultację, dla mnie jest tylko najgorsze że co 10 lat trzeba wymieniać implanty. A właśnie nie wiadomo co będzie za 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka okazjonalnie
Przeznacz lepiej te pieniądze na psychologa, który podniesie trochę twoją samoocenę, bo niedowartościowana i głupiutka jesteś myśląc, że cycki wszystko załatwią. Temat ZAMYKAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ona napisała że cycuchy wszystko załatwią? to Ty jesteś głupiutka oceniając kogoś na podstawie kilku pytań. Chyba nie rozumiesz jak to jest męczyć się z czymś przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiększaj nic :( naturalne jest najpiękniejsze :* ale jak chcesz poczytać więcej to tutaj masz starszy temat: http://utn.pl/LwrRh , dużo więcej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet3030
Kształtne cycki są fajne. Faceci to wzrokowcy więc będą się podobać pewnie. A ty też z czasem będziesz zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że faceci zwracają uwagę na takie rzeczy :) wiec jeżeli chcesz to dla siebie zrobić, masz kase to czemu nie spełnić swoich marzen?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_bitty
i nie słuchaj jakichś agnieszek - równie dobrze można mówić ludziom, że nie powinni ćwiczyć, żeby ukształtować sobie np. pośladki, bo to głupie. To twoja decyzja i Twoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah dokładnie, najważniejsze żeby być zadowolonym z wyboru...czy większy biust czy mniejszy - ale Twój i akceptowany przez Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×