Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Martyna, Alicja, Natalia czy Weronika?

Polecane posty

Gość gość

Spodziewam się córki i nie mogę się zdecydować, które wybrać imię. Które z tych czterech jest najładniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam na imię Martyna ale nie przepadam za moim imieniem. Podoba mi się Alicja z tych najbardziej, a tak wgl to Oliwia. Jak bym kiedykolwiek miała córkę to nazwę ją na 1 imię Rebeka a na 2 Józefina-o ile BD pierworodna bo modlikam się swego czasu intensywnie o dobrego męża w modlitwie za wstawiennictwem św Józefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam miesiac temu i dalam na imie mojej kruszynce Weronika,bardzo mi sie to imoe podoba i nie jest super popularne ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natalia najlepsze, alicja jest popularne ale mi sie nie podoba zresztą tak samo jak weronika i martyna, tak na marginesie natalie to podobno super grzeczne dzieci a później świetne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę Natalię która jest satanistka w wieku 15 lat zaczęła się upijac a 16 cpac... A większość jej słów to były kłamstwa wymyślone by podnieść jeh ego. Lepiej Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie imiona ładne. Ja mam córeczkę Martynkę i już widzę że ma charakterek a ma dopiero 8 miesięcy ;) Męzowi tez podobała sie Weronika ale wg mnie za długie do wymowy wole imiona dwusylabowe bo dłuższe przewaznie ludzie skracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też jest troszkę za długie, ale podoba mi się to imię, jest najmniej popularne z tych czterech, tylko zdrobnienia Wera/Werka mi się nie podobają i chyba ich nie uniknę, tzn my tak nie będziemy mówić, ale "otoczenie" pewnie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna, ale to może przez moje miłe skojarzenia, znam same fajne Martyny, ale imię też ma fajne brzmienie, nie jest słodziutkie, ale nie jest też bardzo twarde, takie akurat, dla silnej, zdecydowanej dziewczyny :). Alicja śliczne, ale jak się mówi w tej formie na codzień to brzmi pretensjonalnie i zostanie w końcu Alą a to mi się już nie podoba. Weronika i Natalia zupełnie mi się nie podobają, brzydkie zdrobnienia - Werka, Natka, nieee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak Martynę i Weronikę odrzucam, a zastanawiam się jeszcze dodatkowo nad Martą. Czyli teraz mam dylemat między Natalią, Alicją a Martą. Tylko słyszałam, że Marty są nieszczęśliwe, prawda to? Nie chcę skrzywdzić córki imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie natalia, znam 4 i wszystkie to klamliwe, falszywe p***y, o wysokim mniemaniu,a nic.w zyciu nie osiagnely, pamietaj nie natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ciemnogród, imie to imie, z twoich propozycji Natalia najlepsze, potem Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alicja okropne imie nigdy mi sie nie podobało ale jeśli tobie sie podoba to ok, wybrałabym marte bo nie spotkałam jeszcze żadnej małej marty a dorosłe jakie znam są zaradne fajne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja piękne imie.,pozostałe też ok,ale Ala najładniejsze:-).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciara
ja mam na imię Weronika i mam siostrę Natalie i żadna z nas nie narzeka na swoje imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
era Natalii juz dawno minęła i nie podoba mi sie . MArtyna zle mi sie kojarzy z pewna osoba . Alicja owszem a Weronika chyba najładnijesze . Chocoiaz gdybym miałm córke to żadnego z tych imion bym nie dała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba będzie Natalia, chociaż Marta też fajne, ale czy w tym pokoleniu nie będzie zbyt "ciotkowate"? Sama nie wiem co wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie tylko sie tak zdaje, że ciotkowate a tak naprawde można spotkać dzieci nie tylko o tych modnych imionach, znam (wszystkie dzieci do 5 lat): EWA, BARBARA, PAULINA, 2X MARCIN, SEBASTIAN, PAWEŁ, 2XANDRZEJ, NORBERT, wg mnie mało popularne imiona w dobie lenek i kubusiów ale jak widzisz te imiona nadal funkcjonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) alicja 2) weronika 3) martyna 4) natalia wszystkie są fajne :-) ja to widzę tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nnn
Myślę że charakter niezależny jest od imienia, ja nazywam się Natalia i zawsze byłam grzeczna, nie pije, nie pale, nie chodzę na imprezy, zawsze obracalam się w dobrym towarzystwie :) ale sama znam 3 Natalie dwie to grzeczne dziewczyny a jedna pije, pali i ciągle imprezuje. Osobiście najbardziej podobają mi się Gabriela, Anna i Natasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że imię nie ma aż tak znaczącego wpływu na charakter, tylko mnie wkurza jak mówię że np chcę Natalię i wszyscy to imię wrzucają do jednego wora, z Martą to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już prawie się zdecydowałam na Natalię, ale jak przeczytałam opis imienia to już mam wątpliwości, podobno są mściwe, mają trudny charakter itp. Wierzyć w to? W komentarzach do opisu imienia wypowiadali się imienniczki i większość z nich potwierdziła, że opis się zgadza z charakterem. Do porodu coraz bliżej, a nie mogę się zdecydować, do każdego imienia mam jakieś ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna i Weronika śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naty/natale to częstro ciut tylko lepiej niż Nikolki -patrząc po bachorkach . Sporo ostrej patoli z gimu ma tak na imię . Alicja może być Weronika ...takie sobie Martyna to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiyono
Dnia 13.10.2015 o 01:48, Gość gość napisał:

Spodziewam się córki i nie mogę się zdecydować, które wybrać imię. Które z tych czterech jest najładniejsze?

Chyba jednak Weronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Weronika też mi się bardzo podoba. Martyna też ładnie. Niestety Natalia, Alicja nie, jakieś takie mdłe i bez charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×