Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pogadajmy o sexie

Polecane posty

Gość gość
22:39 Wiesz, ja mam podobnie. Bardzo rzadko odczuwam ochotę na seks tak sama z siebie, może 2-3 razy w miesiącu, nie więcej. U mnie musi się złożyć tyle czynników razem, żeby chcieć. A to jak było między nami, to jeden z najważniejszych. Ja 100 razy slyszalam że on mnie kocha, ale tego nie czułam, często się klocilismy o głupoty. Robil mi jazdy w zw z seksem, jakbym specjalnie odmawiala chociaz tak naprawde chcę,nie liczyl sie z moim zdaniem, czasami dla niego trzy dni bez sdksu to byl juz kryzys w zwiazku, grozenie odejsciem i ogolny foch.Zostawilam go.tak się nie dało żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
gość dziś Brawo:)Gratuluję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
" nie mówie teraz o wlosach" Zważywszy ,że to forum internetowe ...nie mówisz wcale:Pjedynie piszesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówie. zalegalizujmy skok w bok traktując to tak jakby sobie poszedł na obiad na miasto. Wówczas on potrzebujący pójdzie do jakiejś onej potrzebującej a po wszystkim wrócą do męzow i żon i bedzie git. -Co robiłeś dziś kochanie? - a nic. szef mnie wkurwił, kawa w pracy parzyła, na skrzyzowaniu wyjechał jakis kretyn i wymachiwał rekoma bo niby moja wina, bzyknełem jolkę, zjadłęm kebaba. W sumie nic się nie działo. A u ciebie? - u mnie tez w sumie nic ale miałam czas poczytac książkę. Fajnie się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że facet po prostu przestał Cię kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
"cholera poprawiam się" To ja popatrzę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 44, Dziękuję. X Żadnych skoków w bok, błędny. Trzeba skończyć stare, żeby zacząć nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
"Trzeba skończyć stare, żeby zacząć nowe." Uczciwe:classic_cool: ale często niełatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez moj facet przestal pociagac, nie zostawie go, zdradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
'znowu to zrobilem" Szkoda,że nie widziałam😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wtedy to by było dziwne jakbys widziala cos na forum internetowym. NIe widzisz a mozesz sobie wyobrazić kiedy to opiszę :D nooooooooooooooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
' to by było dziwne jakbys widziala cos na forum internetowym. " Przepraszam;ale jakbym nie widziała, to jak mogłabym czytać??!!;) A co chciałbyś opisać?Poprawianie włosów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy31
Nie ma co wszystkich przypadków uogólniać i podciągać wszystko pod własne przeżycia i własna opinie, ponieważ sa rozne związki oraz ludzie wraz z wiekiem sie kształtują i nie zawsze gdy np. Ktos wszedł w związek w wieku 20 pau lat, to juz zawsze bedzie nadawał z druga osoba na tych samych falach całe zycie w każdej materii. Czasem jest tak, ze ludzie łącza sie w pary w wieku np. Tych 20 kilka lat, bliżej 30, wszystko jest super, podobnie rozumują w 80% tematów życiowych, ale po 30 no ich temeperament w lozku sie rozjeżdża i nie piszcie tutaj, ze zawsze trzeba sie dogadać, mowic co sie chce itd, bo czasem po prostu drugiej stronie pewne rzeczy w lozku nie odpowiadają, lub jej nie kręcą, albo czase partnerka, czy partner maja mniejsze potrzeby seksualne itd, i nic tego ńie zmieni i nie ma sensu nawet tego zmieniać, bo seks to ńie wszystko w życiu, a takie na sile zmienianie moze spowodować zaburzenie relacji na innych płaszczyznach zwłaszcza rodzinnych ktore sa sto razy ważniejsze. Wiec w takim przypadku, czasem lepiej raz na jakis czas iśc na lewiznę, ale tylko i wyłącznie według mnie z gory na ustalonych zasadach i najlepiej z druga sobą która jest w związku, bo single czasemodnierja to inaczej i zaczynaja sie problemy.. Lepiej raz na jakis czas dyskretnie zdradzić, a nie przenosić złych wibracji na tło zycia codziennego... Ale to tylko moje zdanie, a każdy mnie miec inne bo ma do tegomprawo Pozdrawiam, Tomek Tajemniczy @ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zgrabne wytłumaczenie kooorewskiej natury faceta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz, ze tylko faceci maja taka naturę..hmm myśle ze nie, z tym ze kobiet jest pewno mniejszy odsetek, ale tez działają na podobnej zasadzie.. Czy my mamy k***wska naturę, byc moze..nie neguje tego, ze lubimy zdobywać..to chyba jeszcze od czasów kamienia łupanego, Ale wychodzę z zalozenia ze lepiej powiedzieć jak jest niz idealizować i sie spierać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Tajemniczy, myślę że masz rację. Jednak zasady nie pozwalają mi na to, żeby zrobić wg Twojej koncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc44. A na co pozwalaj Ci zasady? A czy Twoje zasady neunspowoduja komplikacji w relacjach w życiu codziennym? To juz oczywiście dywagacje,małe zawsze jestem ciekaw opinii innych? Próbowałaś jakis substytutów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w sobotę
No to porozmawiajmy! !! A co chcecie wiedzieć???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy robienie loda kobiecie sprawia przeyjmność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnej przyjemności nie odczuwam ale mam satysfakcję kiedy widzę wyraz twarzy mojego faceta w tym momencie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×