Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na urodziny

Polecane posty

Gość gość
Ja mojemu kupiłam w prezencie golarkę od Panasonica. Bardzo się ucieszył. :) takie praktyczne prezenty są najlepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietova
Ja prezenty zawsze staram się dawać dopasowane do osoby, do jej zainteresowań i charakteru, do tego co lubią. Mój chłopak jest ogromnym fanem Star Warsów i ostatnio znalazłam w Teletorium słuchawki z Vaderem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulina
Uwielbiam kupować i dostawać praktyczne prezenty :) ostatnio na prezent zamówiłam w sferisie fajne słuchawki dla brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aimeeex
w sumie te słuchawki z Vaderem są całkiem spoko, aż zerknę na Teletorium żeby je zobaczyć, chętnie je zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka44
i jak, aimeee, kupiłaś te słuchawki z Vaderem? jak się sprawują? bo sama też chciałabym je kupić chłopakowi, a widziałam je ostatnio w Teletorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleness
Do kolekcji możesz mu kupić etui na tableta z Darthem Vaderem, akurat też jest w teletorium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanni
Polecam coś z elektroniki, sama często robię takie prezenty i przeważnie zamawiam na sferis.pl duży wybór i cenowo też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pobyt w SPA? Polecam hotel Bristol. Sprawdź całą ich ofertę: http://bristolbusko.pl/oferta , mają dość duży wybór różnych pakietów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może właśnie etui na telefon albo jakąś koszulkę z nadrukiem, w sumie można też jedno i drugie. Teraz jest moda na fajne etui, a tutaj https://ideashirt.pl/ samemu można zaprojektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś fajna bluza? Akurat na jesień by się nadawał taki prezent. Warto zobaczyć na www.HirexShop.pl - jak dla mnie mają najlepsze ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle kupuje bliskim jakieś ciekawe ubrania. Najczęściej kupuje przez internet ze sklepu www.HirexShop.pl , mają świetne ceny i bardzo duży asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się jest długo w związku to pomysły się kończą niestety ja dla swojego ostatecznie kupiłam lot w tunelu aerodynamicznym. Pojechaliśmy do Leszna we dwoje on latał a jak go nagrywałam jak szybuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia u
Staram sie nie kupować ubrań na prezenty. Zazwyczaj szukam czegoś fajnego i oryginalnego, tak jak teraz. Niedługo mój młodszy brat ma urodziny, a że włąśnie wprowadził sie do swojej kawalerki to połączyłam jedno z drugim i kilkanaście minut temu zamówiłam http://www.jagodowykot.pl/shop/kinkiety/lampa-metal-scandi-2-simple-biala/ do przedpokoju, bo ta wisząca sama żarówka działa mi już na nerwy, a on i tak głowy do takich rzeczy niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł,  oryginalny prezent to już sukces ja też się pochwalę swym pomysłem, moja dziewczyna uwielbia pić kawę, w drodze do pracy, jak jedziemy na zakupy, w szczególności w samochodzie i tak na prezent dostała Kubek izotermiczny Sudbury z osobistym grawerem, jest przeszczęśliwa, szczególnie mój tekst ją zaskoczył, a zamówiłem na mega stronie tam jest prawie wszystko https://www.reklamowy-sklep.pl/sklep/kategoria/kubki_metalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Zajrzyj do salonu z zegarkami, ja kupiłam mezowi z Time Trend zegarek JACQUES LEMANS, był zadowolony, nie mogłam się oprzeć widząc ten piękny zegarek na wystawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja mojemu facetowi na urodziny sprawiłam zegarek. Niedrogi (firma jordan kerr) ale za to bardzo porządnie wyglądający. Kuba jest zadowolony węc i ja się cieszę że trafiłam z prezentem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina k

Zegarek to dobry pomysł, ale drugie przecież nie będę kupować, bo  w zeszłym roku dałam mu taki prezent. Teraz muszę wymyślić coś innego i poważnie biorę pod uwagę te akcesoria barmańskie, które oglądałam w superwnetrze.pl. Przydałyby mu sie takie, gdyż w ostatnim czasie zaczął pasjonować się przepisami na różne drinki, druga zsprawa to to, że u nich jest teraz świetna promocja na akcesoria blomus i zack, a lepszych marek jednak u nas niema. Chyba tak, chyba je jednak zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
Dnia 12.09.2019 o 09:46, Gość Gosia napisał:

Ja mojemu facetowi na urodziny sprawiłam zegarek. Niedrogi (firma jordan kerr) ale za to bardzo porządnie wyglądający. Kuba jest zadowolony węc i ja się cieszę że trafiłam z prezentem 🙂 

z tego co kojarze to mój braciak ma chyba zegarek tej firmy już któryś rok i nic mu sie nie dzieje, a pamietam jak go na szybko kupował 😜 pewnie jeszcze kilka dobrych lat mu posłuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagarki i ciuszki są jak najbardziej ok ale te takie bony upominkowe to dopiero coś 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeling

Polecam zegarek Xonix jesli chlopak lubi aktywnosc fizyczna. mega super gadżet jak licyz kroki i w ogole ile kalorii itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

xonixy sa bardzo spoko sam używam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Kosmetyki też są ok. Ja kupiłam te od Masveri do pielęgnacji twarzy i brody. Mają bardzo fajny skład i dostępne są w Rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil
Dnia 20.10.2019 o 18:13, Gość Adam napisał:

xonixy sa bardzo spoko sam używam 

smartwatch xonix są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adalbertnowak14

A może rozwiązanie jakim są dywany https://sklepsindbad.pl/ będą tutaj fajnym przykładem. Taki dodatek to dobra sprawa w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Co sądzicie o alkomacie na prezent. Na okrągłe urodziny lub pod choinkę? Jakie są najlepsze, ale tak do ok. 500zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci proponuje Alkohit X50. Mam taki sam i jestem bardzo zadowolony. Służy mi już kilka lat. Ma bardzo fajną opcję bo można zmienić ustnik na lejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A dlaczego akurat ten alkomat i czy lejek jest w czymś lepszy od ustnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×