Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Estrelka

Dobry chirurg plastyczny od liposukcji to

Polecane posty

Gość Estrelka

Hej trochę przeczą łam posty na tym forum i wszędzie są informacje o lekarzach których odradza cie .Ja chciałabym spytać kogo byście polecili tak z czystym sumieniem. Chce zrobić sobie liposukcję brzucha i ud. Z gory dziękuję ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IkiSae
A nie masz znajomej, która jakiś zabieg miała robiony w klinice medycyny estetycznej? Z polecenia to w sumie najlepiej wychodzi. Ja tak trafiłam do kliniki borczyka w Katowicach. Tam wykonują właśnie tego rodzaju zabiegi i inne poprawiające ogólny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kieruj się opiniami na "znany lekarz" gdyż tam większość złych opinii jest usuwana a dobrych dopisywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale ja polecam dra Śliwińskiego z Art Medical Center. Przeszłam taką operacje dwa lata temu i obyło się bez skutków ubocznych, a brzuch wygląda o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrelka
Jestem z okolic Warszawy ale dojazd nie byłby problemem. A ty miałaś robiona liposukcję brzucha czy plastyka brzucha? Czy zgodziła byś się na kontakt na priv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam dr. Śliwinskiego ze Szczecina. Mialam liposukcje brzucha i po 3 latach nadal wyglada super. Wydalam wczesniej mnostwo pieniedzy na zabiegi wyszczuplajace bez wiekszych efektow. Po lipo efekt byl oszalamiajacy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Amelka
ja szczerze polecam dr Sierocińskiego z Katowic, miałem robioną plastykę brzucha po ciąży. Wyszło wspa nia le ! Już prawie zapominam, że jestem po operacji. Wkrótce wyjeżdżam na wakacje i będę mogła cieszyć się nim na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja bym chciała zrobić liposukcje i plastyk ę brzucha. Nie mam bimbalionów do wydanie. Kiedyś jak handel z Ruskimi przynosił mi krocie dochodu i stać mnie było na wszystko, to mnie jakiś mądry inaczej lekarz, zamiast zoperowac to zniechęcał. Teraz w kieszeni puściusieńko, a marzenie o liposukcji i plastyce wciaż zywe. Marzę o tym od 20 lat. To jakby ktoś , coś..... to bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×