Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy sprawdzic facetowi telefon?

Polecane posty

Gość gość
nie chcialabym byc wiecej w zwiazku, gdzie facet zachowuje sie tak, ze musze sprawdzic jego telefon, lepiej to zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze lepiej - zakończyć znajomość bo MOŻE coś tam jest. A jak facet po prostu ma taki charakter - trudno, niech się wali bo INTUICJA to mówi. Każdy jest inny, jak widać autorka wcale nie jest inna od większości kobiet. Ty byś już faceta kopnęła w dupę, a autorka chce się przekonać czy faktycznie ma się czym martwić. Pewnie okaże że się myli, kiedyś mu się wygada, pogadają sobie i wszystko się rozejdzie po kościach. To nie jest zakładanie podsłuchu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha go to po co od razu zakonczyc moze sobie cos wkrecila jednak? A jak nie to chociaz frajerka nie bedzie. Kochana nie lam sie chwila prawdy chyba nie chcesz dalej zyc w niepewnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisala, ze ma jakies podejrzenia, skads sie wziely, nie sadzisz? bo inaczej czemu miala by ten tel sprawdzac , zastanowcie sie same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon na kod to może być wystarczające podejrzenie. Zresztą, sama sprawdzałaś tel, przejechałaś się, czemu autorka ma teraz się dostosowywać do TWOICH doświadczeń? Ja pisałam, że raz sprawdziłam, generalnie teraz się śmiejemy. Bo to JA sobie coś wkręciłam, jakieś drobne rzeczy uznałam za przejaw niewiadomo czego. A facet czysty jak łza. I co, on miał mnie rzucić jak rozumiem? Po prostu miał zupełnie inne podejście ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiazek bez zaufania i szczerej rozmowy to nie zwiazek! A smsy nie zawsze mowia prawde... a kobiety potrafia dorobic do nawet najprostrzych tresci swoja teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzilam. wszystkie wiadomosci pokasowane. pusty folder. podejrzanie duzo rozmow, o roznych porach (od switu do nocy) z 1 numerem tel opisanym bezosobowo - jako technix. bede musiala tam zadzownic. wpisuje nr w google - nic nie wyskakuje. jutro to zrobie bo z mojego numeru nie chce. o rany, sprawdzanie nie bylo przyjemne - ma zupelnie inny tel niz moj - co dodatkowo utrudnia sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z numeru zastrzeżonego możesz zadzwonić, jeest taka opcja telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boooże, ja bym nie wytrzymała do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego ty się , autorko, boisz? Że się Dżolo obrazi? Widać kto w hierarchii jest wyżej. Nie ma równowagi w tym związku, czujesz respekt, on rządzi, a ty jesteś słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rzadzi tylko jest mi zwyczajnie glupio, ze mu sprawdzam mu ten tel. nie robilam tego wczesniej. ale wiem, ze gdyby cos bylo to rozmowa nic nie da, nie przyzna sie. a nie mam zamiaru byc zdradzana. jestem typem osoby, ktora nie walczy z potencjalna kochanka, zostawiam faceta po prostu. juz tak mialam w zyciu. wiec wolalabym wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie facet coś kręci, pusty folder.. ta jasneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej jakby Twoja koleżanka zadzwoniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukryj numer i zadzwon dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee. nie chce mowic nikomu, zwierzam sie poki co tutaj anonimowo. zadzwonie jutro z pracy. albo kupie jakas karte za 3 zl. mam zle przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jeszcze nic złego się nie stało Może z kimś flurtuje, ma kumpele Ale dziwie się ze nie powiesz wprost Hej misiu pokaż telefon, co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież możesz ukryć numer z opcji telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok wyszukalam na you tube jak ukryc nr w moim tel . zadzwonilam. odebrala kobieta.... rozlaczylam sie bo co mialam powiedziec.... jestem w szoku, intuicja mowi mi, ze cos jest na rzeczy jesli go zapytam, powie, ze to jakis klient i rozmawia sluzbowo. to, ze to kobiecy glos tez niczego nie dowodzi. bede musiala wymyslic jakis sposob zeby sie dowiedziec o co chodzi. moze wpisac u niego jako technix nr tel karty, ktora jutro kupie. a jej nr zablokowac. tylko co jak ona zadzoni z innego nr i powie, ze sie nie moze dodzwonic. o matko, o matko. a jesli to rzeczywiscie klientka. mie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klientka? rozmowy o różnej porze w nocy i w dzień:/ ? jakoś nie chce mi się wierzyć ,że to "klientka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o ktorej najpozniej dzwonił na ten numer, badz ona dzwonila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sprawdzam telefon męża. Ale on zawsze kasuje wiadomości, nawet połączeni też. Ostatnio mam pewne podejrzenia i chyba mu zainstaluje pluskwę, żeby się dowiedzieć prawdy. Nie czuje absolutnie żadnych wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja znudzonej kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny - teraz juz wiem, ze nie chce zadnych mezow ani facetow w domu. Na wieki wiekow, Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpozniej po 23. Ale nie sprawdzilam wszystkich pol z tym nr dokladnie. Strasznie jestem zdenerwowana. Moze powinnam zadzwonic z jego nr I zobaczyc jakie bedzie powitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałaś się czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego sie nie dowiedzialam. Mam ochote go obudzic I kazac mu dzwonic na glosnomowiacym. Ale wiem ze dzialanie w emocjach nic mi nie da. Musze pomyslec logicznie co mi slabo idzie w chwili obecnej bo emocje biora gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysl z tym dzwoniem z jego numeru. Do klientow po 23 sie nie dwoni, wiec watpie, ze to klient. A Ty pewni bedziesz myslala przez cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupota! Jakbys byla zazdrosna to bys tam zadzwonila i nie mow ze nie wiesz jak nr w kom zastrzec! Po drugie rozmowa... bedac w zwiazkacg sie rozmawia a nie grzebie w czyichs wiadomosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×