Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy sprawdzic facetowi telefon?

Polecane posty

Gość Kania

Jeśli podejrzewasz faceta o zdradę to są dwie opcje. Albo z nim rozmawiasz, albo wynajmujesz detektywa. Włamywanie się na jego telefon bez wiedzy to jest dość głupie. Ja sama rozmawiałam i nic to nie dawało dlatego wynajęłam detektyw Skrzypek. Sprawa rozwiązała się bardzo szybko a ja mam dowody, że moje domysły były prawdziwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jeśli podejrzewasz faceta o zdradę to są dwie opcje. Albo z nim rozmawiasz, albo wynajmujesz detektywa. Włamywanie się na jego telefon bez wiedzy to jest dość głupie. Ja sama rozmawiałam i nic to nie dawało dlatego wynajęłam detektyw Skrzypek. Sprawa rozwiązała się bardzo szybko a ja mam dowody, że moje domysły były prawdziwe. 

Hehe wiadomo ze facet w życiu się nie przyzna do zdrady 😂 nie ma co rozmawiać (bo ta ,,szczera rozmowa" bedzie szczera tylko z Twojej strony) tylko trzeba sprawdzić samemu a telefon to często skarbnica wiedzy o facecie więc wiele możesz się dowiedzieć sprawdzając mu telefon i wtedy juz za detektywa nie będziesz musiała bulic. Prosty i tani sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×