Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mąż pięknej kobiety

Zaskoczony i zadziwiony?!

Polecane posty

Czy zaskoczyła lub zadziwiła Was partnerka w seksie? Jesteśmy małżeństwem od wielu lat. W seksie było już chyba wszystko, i trochę zabawy i trochę perwersji w sumie cudownie i ciekawie.Ostatnie lata są jeszcze fajniejsze. Prawdopodobnie jest to związane z wiekiem mojej małżonki, kobiety wiedzą ten czas i tyle. o ile kiedyś najczęściej ja inspirowałem seks to teraz ona jest tym prowokatorem. Często wymyśla jakieś fajne zabawy przebieranki itd. Ostatnio otrzymuję mms od niej będącej w pracy typu zdjęcie biustu albo bielizna spod spódniczki albo bez bielizny z odpowiednimi tekstami np. że ta ci,punia czeka na mnie itp. Ostatnio po takim zdjęciu napisała czy nie widziałeś moich majteczek? A ja w teczce między dokumentami znajduję czerwone stringi z karteczką "dziś w te mnie ubierzesz".Naprawdę ciężko skupić się na pracy. Bawicie się seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony mąż też pięknej
Moja mnie zaskakuje ostatnio, ale nieco inaczej. Jesteśmy z sobą od kilkunastu lat i zawsze wydawało mi się, że wystarcza jej seks 2 razy na miesiąc. A od paru miesięcy jest wciąż napalona, inicjuje wieczorki przy świecach, wychodzi z łazienki po wieczornej kąpieli w d****arskiej bieliźnie i na szpilach itd.:) Częstotliwość współżycia znacznie wzrosła. Co prawda na spust do buzi ani na anal wciąż się nie zgadza, ale może z czasem i do tego dojrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było i to i to ale jeżeli chodzi o spust do buzi to ja nie chcę a jeżeli chodzi o anal zdarza się niekiedy ale to musi być w naszym przypadku spontaniczne i nie zaplanowane. Po prostu żona musi mieć na to ochotę w innym przypadku to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskoczona. Do niedawna bardzo żadko zdarzało mi się mieć orgazm w trakcie stosunku. Mój mąż podczas gry wstępnej zaczął pieścić mnie zakupionym bez mojej wiedzy wibratorem. Zanim zdążyłam zareagować już czułam rozkosz. Teraz po takich pieszczotach gdy już mam dojść mężulek wchodzi we mnie i często dochodzimy razem i to jest cudowne. Dodam że parę razy rozmawialśmy na temqt tego zakupu ale byłam przeciwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×