Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrociłem do polski miesiac temu i nie żałuje

Polecane posty

Gość gość
Nie musisz siebie opisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha żałosny debilu myślisz że nie widać że sam siebie zachwalasz w co drugim poscie? Śmieszna ściera. Skończ juz zakładać te denne tematy pomyju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy kurfy że znywaka dajcie mi spokuj! Byłem na mszy i spedzam cudownym niedzielę mamusiom.w Polsce jest tak cudnie! Obejrzalem familiade i tera jemy ciasto z mamunia.wy śmieci nie macie tego w Jukeju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzalem familiade i tera jemy ciasto z mamunia.wy śmieci nie macie tego w Jukeju. xxx wyobraź sobie, że też mamy familiadę w polskiej telewizji, ciasto również, nasze mamusie też do nas przyjeżdżają i kościółki też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chce wrocic do PL bo jak bylam tam na wakacjach to wydawalo mi sie, ze juz tam jest powszechny dobrobyt. Polska pieknieje a Polacy sie bogaca. Nie to co w UK gdzie wszyscy dziadami sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja i ja ! Jeszcze z rok posiedze w Niemczech, a potem chce juz sie wyprowadzic do Polski; Tutaj jest super, mam bezplatna sluzbe zdrowia, nie musze sie umawiac do lekarza dwa lata do przodu , ale tesknie za tym zeby mnie traktowano jak smiecia w przychodni; Teraz mma kasiore to bede sie szpanowac , bo bede miec kase to przeciez bede chodzic prywatnie. To jest szczyt marzen by placic za cos co niby jest bezplatne. Z przyjemnoscia tez wroce do mojego bloku, gdzie kazdy bedzie mi mogl d**e obslarowac, obgadac bo bardzo mi brakuje tej polskiej mentalności, No i tez krajobrazy u mnie na Slasku sa przepiękne, nei to co tu na Bawarii, ah Polska No i najbardziej mi brakuje tej adrenaliny zwiazanej z poszukiwaniem pracy. Tutaj w moim zawodzie dostalam prace od reki a w Polsce przeciez bede musiala udowodnic przyszlemu pracodawcy ze nadaje sie an to stanowisko; Moze mi dwa tysie na poczatek zaproponuja? O jejku , jaka jestem podekscytowana!!! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szoruj kible nazistom, ty Pyerdolona polskojęzyczna kurfo. Takim jak ty po II wojnie golono łby na łyso i kopa w dope. Pewnie dostajesz orgazmu jak twoj niemczur cie posuwa, albo ty mu obciągasz i słyszysz sznela sznela. Yebane kurfy bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfy, pisdy, zmywaki i tak już będzie napieprzał do rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marny człowieku ze s zmurkiem podtrzymującym uszy zamiast mózgu! Idąc za twoim rozumowaniem to powinniśmy być jeszcze pod zaborami.świst się zmienia idioto.mój mąż jest Polakiem a ją jestem osoba z dwoma fakultetami.jeslivcgcesz przyszłe ci fajny zlew z Monachium.Podaje adres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:12 trollu, ile dostajesz za jeden post, niewiele chyba :D Bo widać, że zakładasz tematy i sam sobie w nich odpisujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa fakultety na WSBzdecie,pedagogika i administracja hahahahaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Germanistyka i logistyka glabie.szukaj psychiatry ! Kolorowych snów. Wypij sobie Żubra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to rzeczywiście przyszłościowe kierunki. Co ty możesz po takich kierunkach robić? No co? W Pl takich ludzi są dziesiątki tysięcy, a prace dostają tylko ci po najlepszych uczelniach. Co za głupi zmywak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, no właśnie mam pracę w Polsce w fupie jak byś raczył zauważyć .nie miałam pro blemow że znalezieniem pracy ale w Niemczech mam normalna pracę.gdybyś znał realia to byś zrozumiał.jest pioza kasa coś takiego jak szacunek dla ciebie to z niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie widzę wasz szacunek do Polski i Polakow. Pyerdolone smiecie, wymagają szacunku, a same mieszają z błotem wszystko co polskie. Antypolskie skurfysyny, won z polskiego forum sciery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uwazasz że polskie jest np pozanie drugiego człowieka w pracy i dowartosciowywanie czyimś kosztem to mam gdzieś takie coś .ty za to t doskonale pasujesz buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiscie i wszechstronnie wykształcony po AWF ! :D Kariera w Pl stoi otworem ! Az tak bardzo, ze na saksy trzeba było jechac :p Ale przeciez jestes taki elokwentny i wszechstronnie uzdolniony.. Tylko czemu nie skonczyles porzadnej szkoly ,po której nie musialbys tyrac na zmywaku w UK, jedynie jak sam piszesz jakis tam bzdet ? :D Wszystko inne oprócz fikolkow za cięzkie, co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze umne stac na renkach i skakac przez koziol kurfy i smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to , co było w programie do zaliczenia na w-f ie w podstawowce ? Faktycznie osiagniecie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w podstawówce a w technikum drzewnym do którego chodzilem pisdo to jyz była głównie mogą i od tego czasu jestem w tym the best SD pięciu że zmywaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×