Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrociłem do polski miesiac temu i nie żałuje

Polecane posty

Gość gość

podszkoliłem angielski w uk, wynajałem mieszkanko i po 3 tygodniach znalazłem prace w polsce, kasa wiadomo mniejsza niz w uk ale koszty tez duuzo nizsze :) za 400euro miesiecznie wynajmiesz mały domek w Polsce cały dla ciebie, w uk za tyle to masz pokój ze wspólną łazienką :D poza tym wokoł tylko polacy , wokól sie budują domy ładniejsze niz w uk z pieknymi ogrodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mieszkam trzy miesiące w PL. Jest cudownie i nie śmierdzi starymi dywanami. Przegrane niemoty zostają tylko w UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie, że sie ktoś nabierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co wyjeżdżałeś ćwoku skoro w Polsce było i jest tak cudownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to gn/oju niedorozwiniety umysłowo zebys sie pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie, że sie ktoś nabierze? X Ty na pewno nie, bo do tego trzeba miec cos w glowie, a nie gluche przeciagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę chce ci się cały dzień siedzieć, pisać te bzdury i wyzywać ludzi? ktoś ci za to płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Kameron i Boris Dzonson. Zalatwic ci podobna fuche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelna zgoda co o postu autorki - w ktorym momencie sie nie zgadzacie? cena wynajmu? Wyglad przecietnego domu i ogródka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i swietnie, ale jak sie to przeklada do ogólnie biednej sytuacji w Pl ? Zapomniałes tez dodac o rachunkach do zaplacenia za domek , oprucz ceny najmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisdo pisze sie oprócz, a nie oprucz. Teraz juz wiesz czemu w UKa gary i kible zmywasz. Mieszkam teraz w PL, a w UKa mieszkałem 5 lat. Pracowałem tam na stanowisku brygadzisty tzw team leader, trzeba byc yebnietym by na stałe swoja przyszłość wiązać z UKa. Rozumiem wyjechc zarobic, jezyk podszkolić ale zeby tam mieszkac na stałe, to trzeba mieć zryta banie na maksa. PL jest wspaniała. Umarłbym z rozpaczy jakbym znów do UKa musiał wyjezdzac****atrzeć na te rasistowskie ryje tubylców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej sam jestes rasista tlomoku. Team leader hahaha chyba na smieciarce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zal ci dopke ściska smieciu emigracyjny, ze ludzie korzy tylko przejściowo mieszkaja w UKa, zostają tam team leaderami i wyciągają ponad 2 klocki miesięcznie, a ty tak zakochana w UKa ciagle na zmywaku za psi grosz i jeszcze na forach ujadasz jaka to jestes ambitna i światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszszszszsze znowu ta paroowa, pisda i kurfa znowu masz atak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pisdo pisze sie oprócz, a nie oprucz. Teraz juz wiesz czemu w UKa gary i kible zmywasz. Mieszkam teraz w PL, a w UKa mieszkałem 5 lat. Pracowałem tam na stanowisku brygadzisty tzw team leader, trzeba byc yebnietym by na stałe swoja przyszłość wiązać z UKa. Rozumiem wyjechc zarobic, jezyk podszkolić ale zeby tam mieszkac na stałe, to trzeba mieć zryta banie na maksa. PL jest wspaniała. Umarłbym z rozpaczy jakbym znów do UKa musiał wyjezdzac****atrzeć na te rasistowskie ryje tubylców. xxx wróciłeś mendo i co? cały czas siedzisz na kafe i wyzywasz ludzi nie masz pracy? nie masz żony i dziecka? pisałeś że masz, więc czemu im nie poświęcasz czasu i energii tylko siedzisz tu dzień i noc i rzygasz jadem idź do psychiatry bo od tych kłamstw już się pogubiłeś totalnie zajmij się czymś - ty bezrobotna mendo na mamusinym garnuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracował 5 lat w uk, wrócił i nadal mieszka na wynajmnie? matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam ze soba piszesz pajacu? To juz nie jestes wlascicielem domu w Gdyni? Teraz tylko wynajmujesz? Oj zal; Koszty utrzymania niskie? Gluupol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przypuszczam ze on spedza czas przy kartonie wina bo on ma rozne wizje z tego co widac; Glownym jego zajeciem jest zakładanie wkolo tych podobnych tematow; Haha , wynajem domu 1600 zl?? Kurwa co za zjeb, ja place za wynajem kawalerki w Gdansku, w starym bloku 1200 zeta!!!Jak skoncze studia to s*******am wlasnie za granice bo mam w d***e takie zycie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezcie sie do pracy glupole emigracyjne bo funty wam uciekaja. Cale dnie siedzicie na kafeterii i zazdroscicie komus kto wrocil i potrafi sie z tego cieszyc. A wy jak zakompleksione, ujadajace i zazdrosne karykatury tylko potraficie ubarwiac i lizac sie po jajkach, oraz cieszyc sie ze smaku goowna w jakim plywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzielam sie tutaj by wam pokazać jakimi jestescie tępymi krowami, czyszczacymi ukowskie kible. Jeszcze kilka miesięcy temu pisalyscie smiecie, ze wrócę do UKa. I co dzifki. W tydzień znalazłem prace w PL. Na wszystko mnie stac. W wakacje jedziemy na wycieczkę zagraniczna z rodzina. Pieprzone niemoty. Gnijcie w UKa syfy emigracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie dziwne że autor wrócił z UK a przelicza na euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapewne jakis gimbus wypisuje te wszystkie bzdury albo bezrobotny nierob, ktory siedzi na utrzymaniu mamusi. Bo kto normalny by mial czas i checi wogole wypisywac tyle tematow o jednym i tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, to twoje ujadanie ma charakter pedagogiczny ? Dopiero we wakacje będziesz na wakacje zagraniczne? dlaczego tak późno, podobno trzy razy do roku jezdzosz.wyobraz sobie ze nme i mezs stać na wyjazdy zawsze kiedy byśmy chcieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfo po co mam jeździć wcześniej na wycieczkę szmato, jak w zimie jeżdzę na narty w gory. Yebana niemota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jednak jestescie nieudacznikami. Przeciez w PL wstyd sie przyznac, ze jest sie emigrantami. Rodzice dzieci straszą, ze jak nie beda sie uczyć, to zostaną emigrantem. Kiedyś straszyło sie pastuchem. Jestescie wlasnie na poziomie pastucha, najgorszy sort polskiego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to euro zdziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ty sam jestes emigrantem :D Nie przyznajesz sie , zes w UK kible zmywal ?Takie konkretne doswiadczenia reprezentujesz w kazdym poście :D A teraz bajopisarzem zes został.. Glupiutki wuefista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy normalny kto byl za granica wie ze nie ma opcji zeby po 5ciu latach wrocic sobie normalnie z emigracji i normalnie w PL zyc. A ten niby zarabial ponad 2000f. :D to jest niemozliwe zeby po pierwsze chciec wrocic zarabiajac tyle a po drugie psychicznie jest to niemozliwe a ten jeszcze zachwala, przyglup troll je/bany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×