Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dowel

Witam

Polecane posty

Czy jest szansa na porządne rozmowy i ......... w temacie przewodnim tego forum, czy to kolejne miejsce spotkań starych ciotek i sfrustrowanych impotentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłabym spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbować porozmawiać porządnie na temat...często się tutaj okazja nie nadarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy pogadać o pogodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I autor poszedł sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech autor jeszcze wyjasni jaka to porządna rozmowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dowel
Wydawało się, że wątek nie zrobił wrażenia i zająłem się czymś lepszym niż rozmowa. Skoro nie rozmawiacie tu o życiu erotycznym to o czym? faktycznie o pogodzie? pogoda jest do dooopy więc wolał bym jednak o czymś innym. to może na początek o klapsie tak jako grę wstępną. Jaki? gdzie? no i wszystko co się z tym wiąże. A może klaps jest pase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy ma być mocny czy delikatny : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że rozmowy czysto erotyczne mają sens? Otóż nie mój Drogi. Nie tutaj. Erotyzm "tutaj" jest rozlegle i błędnie rozumiany. Erotyzm na forum erotycznym!! Jest powodem do wstydu i forumowego seppuku. Oczywiście, uwagi na temat ilosci wody w zaparzonej kawie czy też nasłonecznieniu w dni takie jak ten, pochmurne, są absolutnie adekwatne. Wrecz wskazane.:) Owocnych rozmów erotycznych. Ociekajacych seksem..życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki klaps? napisz sama, opisz, dokładnie. samansara - czy ty właśnie nie zabiłaś ducha rozmowy? Nie jojcz a napisz jakiego chcesz klapa i jak chcesz od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
W tym ku=rwi=dołku rozmowy o erotyce? Bez szans. Siostra Samansara od Sióstr Miłosierdzia Naszego Klasztoru ma rację. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium😘 Motyl się ucieszył na Twój widok:)... Och jak mnie cieszy, że jeszcze Ciebie mam Siostro niemilosierna w swym milosierdziu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Sam. Tylko siebie tu mamy. :( Ktoś musi pełnić tu dyżur 24 na 7. W końcu...Siostry, Powołanie, Miłosierdzie i te sprawy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowel. Nie zabiłam, a uświadomiłam. A klaps, jest powszechnie uznawany i używany w pozycji seksualnej "na pieska" Nie każdy toleruje, ale dopuszczają różnego rodzaju "oklepywania" Instynkt zwierzęcy, zwycięzcy. Trofeum. "Ta duupa jest moja, dla mnie się rusza, mogę ją klepać" a kobiety to kuurewsko lubią mój Drogi. Ale o tym wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium. Już nie chcę być seks bombą.:( Chcę pobawić się teraz w Orleanską ci/pkę niewydymke... Dołączysz się do zabawy?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ja myślałam, że klaps znaczy : jesteś moją, tylko moją su=ką do ostrego rżni=ęcia. :( Dziękuję Siostro za uświadomienie- w Twoich "ustach" to ładniej brzmi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Czyli dziewica w zbroi? Nie wiem czy to przejdzie. Spalą Cię na stosie. :( Jeśli chodzi o "Asie" to zawsze wołałam " Matkę Joannę od Aniołów" i opętanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Siostro ma. "Moja duupa= moja Suczka. Rusza się na moim penisie. Rżnę ją, jak chcę i kiedy chcę" Myślimy tak samo, tylko inaczej nam to zostało..."włożone":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm... Dziewica w nagrzanej zbroi, wśród ognia pomarańczy z mieczem w lewej dłoni i wibratorem drugiej..:) Od dziś będziesz dla mnie Joanną... Z aniołem w kobiecości i z rozkosznymi czerwonymi rogami..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna d’Arc:)? wkleiłem aby się wykaz widza od wujka google:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio porządne kobiety też to lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz się znudziły:( co znaczy tz. porządna kobieta?;0 jakie kryterium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szalonych rozmow erotycznych polecam "klub szalonych erolubow". Autorka to inteligentna i szalona dziewczyna kochajaca seks jak kon owies. Lubi tez nowych adoratorow, to czysta okazja na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Święta Joanna, nietknięta przez "miecza"ostrze i opętana siostra zakonna w jednym ciele. Czy to możliwe? ;) Co to znaczy porządne kobiety? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka która jest zdolna do romantyzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka która nie daje na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta wrażliwa i porządna..dniem... Nocą wamp seksualny, niezaspokojiny... Osobista su/ka.. Och zapomniałam. Jak na Ero. Za ostro😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×