Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dowel

Witam

Polecane posty

pięć stron powstało od mojego ostatniego wisu i przyznam przeczytałem 3/4 treści. Bajki, mity i inne z doopy wzięte wywody i zero czegokolwiek o zabarwieniu erotycznym. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm. A co powiecie na taką scenerię.. Łóżko, duże drewniane.. Oczy przysloniete czarną opaską... Jej ręce po bokach wzdłuż nagiego ciała, związane szalem przechodzącym pod jej nagim cialem... Mężczyzna nad nią pochylony... Sciska w dłoni połówkę pomarańczy...soki z niej wypływają... Na jej usta..dekolt...na brodawki.. "ciii skarbie, nie bój się" szepce zachrypnietym głosem mężczyzna... Jej oddech przyspiesza...On jej daje palce do ust...caluje, lizw, ssie niespiesznie.. W tym czasie kiedy jego palce wypełniają jej usta...On spija sok z jej nagiego ciała... "smak i zapach pomarańczy..." Też są pyszne odpowiednii podane..:) Wróciłam...coś krótko mi zeszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Masakra. :( To dlatego, że autor zostawił temat. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli my jestesmy " p******e" Bo lubimy sobie popisać o tym o czym lubimy tzn. Wyobraźnia + seks to chyba, każdy kto lubi seks jest "p******y" Takie moje zdanie. Bo w seksie TO co się liczy to właśnie "wzajemne wariactwo" dystans, śmiech, szept,.niekiedy wzruszenie, bo jest ta radość..radość seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dow/vel, lazisz nie wiadomo gdzie, nie pilnujesz tematu i masz jakies absurdalne pretensje.. czytac nie umiesz? nadajesz sie do pracy w kasie biletowej na dworcu zachodnim w warszawie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze. Założyłeś temat, w którym od początku wystartowałes z pretensjami. Narzuciles temat "gra wstępna- klapsy. Co myślicie" i zniknales, sugerując, że zabiłam "ducha rozmowy"..po czym wyszedłeś obrażony. A my jedynie pociagnelysmy temat No przepraszam. Zawsze tak się obrazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie... moze mial praktyki zawodowe w kasie biletowej pkp na dworcu zachodnim w wawie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ona ma opaskę na oczach czy są zamknięte? nie rozumiem tej akcji z oczami. na kasie to ja sobie nie poradzę, poszukaj mi czegoś prostszego. tej akcji z hejtem też nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ale nie uznałem, że forum działa jak chat i trzeba siedzieć przed nim plackiem. Zaglądam w wolnej chwili. No nic, wcale nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
No dajcie spokój. :) A ja z przyjemnością połączoną z ciekawością i podnieceniem czekam na wpisy autora. Bardzo chciałabym przeczytać taka prawdziwą erotykę. Lubię. ;) Dowel...prawdziwie,serio, podniecająco,erotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och tak. Z tą przepaska i oczyma to był strzał w kolano. Tak mam jak mnie wyobraźnia poniesie... A może ta przepaska zsunela jej się podczas zlizywania soku z jej ciała...ciało wygina się w łuk.. Glowa odchyla się do tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowel, sadze, ze minales sie z powolaniem. kasa pkp na zachodnim bylaby najodpowiedniejszym miejscem pracy dla ciebie.. szczegolnie towarzysko. tam siedza doswiadczone panie.. moze w seksie, bo w sprzedazy biletow niekoniecznie :) zatrudnij sie i opowiedz nam o swoich doswiadczeniach erotycznych.. np. sprobuj lizania cipki przez szybe po godzinach pracy.. lub.. przeciagania k****a otworem do podawania biletow. bardzo erotyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tera mówicie jak ludzie. Jednak ja zawiodę was na całej linii ten temat jest o klapsie i takim niech pozostanie. Chcecie innych wpisów to mnie sprowokujcie ;) Klaps wcale nie jest prostym narzędziem. Ta błaha z pozoru czynność ma wiele obliczy i miejsc docelowych. Jak rozumiem, nie dowiem się nic o waszych upodobaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowel. Czekamy aż Ty opiszesz nam swój najbardziej wyczynowy seks z elementami klapsow i kąsań. Pokaż prawdziwe oblicze bad boya:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Dowel... ty rżnij po tyłku,a nie każ opowiadać o upodobaniach. Tak na pograniczu bólu. Żeby bolało, ale żeby było przyjemnie. Napisz, że tak umiesz przyłożyć w pośladki,ci=pkę,po sutkach to Ci uwierzymy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez oczywiscie dowel :) ta z pozoru blaha czynnosc ma wiele miejsc docelowych.. na przyklad twoj tylek. lubisz byc klapsany w tylek dowel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida6 już napisałem, że kasa pkp to przesadne wyzwanie jak dla mnie. Czytaj proszę ze zrozumieniem a jeżeli to Cię przerasta to mogę podać ci linki do stron z grami dla przedszkolaków (coś mogę poszukać), tam czytać nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowel. Chcemy się podniecić. Podniec nas Skarbie, aż będziesz słyszał trzask o nagie ciała i cipki. Czekamy. Prawda Siostro?:) Nasze cipki chcą jeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowel, nie gram w gierki netowe. nie musisz sie fatygowac i poswiecac swoj cenny czas na szukanie odpowiednich do mojego wieku i rozwoju umyslowego linkow :) lepiej odpowiedz na moje pytanie... czy lubisz obrywac po tylku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam udowodnić coś? a po co? jaka pewność, że to co piszę jest potwierdzone czynem? a może konfabulacje nastoletniego waligruchy? Klaps jak dla mnie to taki wymierzony rozluźnioną dłonią w dużą powierzchnię na przykład zadek, udko. Najlepiej jak pozostawi po sobie ślad w postaci różowej skóry w kształcie dłoni a może białego wzoru dłoni z czerwoną obwódką. Drobniejsze też są fajne. seria szybkich, nie mocnych cieszy ucho. oj jak cieszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha co tu za pustaki siedza, o czym ty chcesz z nimi gadac? imperium ty nie niegrzeczna jestes tylko zwyczajnie wulgarna i nie dodawaj sobie polotu prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. tyle tu pustakow, az sobie z nich wybudowales domek i ani rusz cie z niego wygonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm, jak to opisales zmysłowo...Dowel.. Jej usta przygryzione, kiedy On od tyłu za biodra ją chwyta. Mocno,.zwinnie, przyciska do penisa twardego. Ostry klaps w posladek aż znak pozostawi, a sok z jej cipki wyplynie..pomiędzy udami...aż zapulsuje cała od uderzenia, a duupa wypina się bardziej... Pragnąc spełnienia. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×