Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dowel

Witam

Polecane posty

w niebezpiecznym tempie zblizamy sie do poziomu obslugi na dworcu zachodnim w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
To tylko by pogorszyło sytuację na dworcu. Pierwsza niepojętna kasjerka dostałaby siarczystego klapsa od Dowel w ramach nauczki. Klaps zostawiłby nie tylko ślad na zadku, ale również rumieniec na policzku. Reszta koleżanek zaintrygowana tym rumieńcem celowo zaczęłaby mieć problemy z drukowaniem biletów, a może nawet z wydawaniem reszty. Dowel miałby ręce pełne roboty, a obsługa klienta tylko by na tym traciła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p****ało cie do reszty?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety… Po nich długo nie ma nic. Potem jest Ferrari. Na szczęście nie wszystkie z Was to wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi :D mysle, ze to wcale nie pogorszyloby sytuacji na dworcu :D jak to powiedzial pewien pan usilujacy kupic bilet przede mna... juz teraz wiem, dlaczego one siedza za szyba pancerna. tez tak mysle... gdyby nie ta szyba, bylyby niezle sklapsane. sama bym to zrobila z najwieksza przyjemnoscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem rozdawać klapsy ale na dworcu w mojej miejscowości jest tylko jedna kasa i Pani "Krysia" lata swojej świetności ma już za sobą. A tak poważnie to ty masz jakieś skrzywienie na punkcie PKP? chciała byś zostać zamontowana w okienku tak aby głowa była po stronie kasjerki a od pasa w kierunku petentów? Płacili by za bilety wkładając.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak praktyki w swojej dworcowej kasie odbyles :D inaczej, recze swoim k*****m, nie mialbys takich pomyslow... i jak bylo? obroty wzrosly? mysle ze tak :P:D jedrna, pachnaca dupka fajnego chloptasia wystawiona do z********* w poczekalni dworcowej, to fenomen na skale swiatowa.... oooooooo.. pewnie nawet trafiles na pierwsze strony miejscowych gazet :classic_cool: gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnoszę po tym co widziałem przez trzy dni, że nie ma szan na jakąkolwiek uciechę o zabarwieniu erotycznym. Widzę tylko hejt i bezpodstawne przytyki. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz sporo racji o hejcie. Ale ty sam jesteś tak pretensjonalny, że ludzie nie chcą z tobą pisać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej. Jednak granie kogoś kim nie jestem nie wchodzi w grę. Mogę pisać jak cała reszta, tylko w jakim celu? trudno jakoś sobie z tym poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak pisze reszta. Każdy pisze jak chce. Nawet chamsko. Ale ty masz muchy w nosie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reakcja obronna związana z odbiciem się od ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę uznać słowa "gościa" za życzliwe. Może faktycznie pisałem muchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×