Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myscribble

zwiazek z duza roznica wieku.

Polecane posty

Gość myscribble

Witam, Zastanawiam sie czy moj zwiazek ma pewna przyszlosc (pomijajac, ze w zyciu nie ma nic pewnego). Jestem z moim partnerek od pol roku, dzieli nas 26 lat roznicy ... i teraz nastepuje moment potepienia poniewaz ja mam !prawie! 18 lat i kończę w tym roku liceum... wiem ze to z pewnoscia nieetyczne. On jest rozwodnikiem ja jak mozna sie domyslic panna. Jego rodzina bardzo milo mnie przyjela natomiast z moja jest maly?! problem. Jakies podobne przypadki? Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 46 lat,dziewczyno starego dziada sobie bierzesz na głowę. Opamietaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedzialabym, ze obecnie jest starym dziadem choc boje sie tego co bedzie wlasnie za 10-20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p****ało cię? co ty w nim zobaczyłaś? nie wolisz mieć młodego chłopaka parę lat starszego od ciebie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielinka
Jeśli jesteś gotowa na różnego typu 'ekscesy' fundowane przez Twoją rodzinę, w szczególności rodziców to możesz to ciągnąć dalej :P człowiek powinien uczyć się na własnych błędach, sama powinnas dojrzec do tego czy chcesz z Nim byc, czy to nieodpowiedni facet dla Ciebie ;) osobiście uważam, że rozwodnik nie jest najlepsza partią, ale miłość nie wybiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 10-20 lat to już nie będziesz pamiętała o tym dziadku ;) a nie sory za rok dwa już o nim zapomnisz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks ze starszym jest boski kilka orgazmów podczas jednego seksu ,miałam taki ze swoim chłopakiem we troje był ponad 30 lat starszy.Ale na stały związek bym się Nigdy nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze sama nie wiem co w nim zobaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to tez mial byc tylko seks, myslalam ze mu tez to odpowiada ale okazalo sie ze on chce zwiazku... mieszkania razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×