Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do wychowanych na blokach

Polecane posty

Gość gość

prosze o odpowiedź bo już nie mam argumentów do mojego męża, ogólnie to fajny facet ale wczoraj to przeszedł samego siebie, chodziło o ściszanie telewizora nie życzy sobie żeby ściszać na telew. tylko na dekoderze, ja tego nie robie bo mi tel. "brzęczy" i ściszam na odbiorniku, awantura... mniejsza z tym, ale do naszej 7 letniej córki powiedział "p**d...o" nie potrafisz zapamiętać, no i moja reakcja awantura, postawienie faktu że pierwszy i ostatni raz sie tak odezwał do dziecka, bo nie wiadomo co by nie zrobiła to nie ma prawa tak mówić i takie tam, moje pytanie czy nie przesadzam, ja sobie nie wyobrażam żeby tak do kogokolwiek mówić on twierdzi że ludzie wychowani na blokach nie sa takimi c*****i i to jest normalne słownictwo, wiec pytam czy to tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za patol, bloki nie mają nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz męża kretyna. Taki gatunek możesz też spokojnie spotkać w domach prywatnych. Nie ma sensu mieszać w to bloków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z każdym dylematem przylecisz na kafe ? masz mózg czy kafe myśli za Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamstwo nie ma nic wspólnego z blokami myślisz, że wszyscy wychowani w domkach są grzeczni, kulturalni? a ci z bloków to sama hołota? ciekawe rozumowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moje rozumowanie tylko meza. To on twierdzi ze ci z domkow to same patalachy a ci z blokow to tacy przystosowani do zycia i tak sie wlasnie do siebie zwracaja. Tylko ja niedojada robie z tego wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiota, powinno się ściszać na telewizorze, a nie na dekoderze. Z dekodera do telewizora powinien iść pełny sygnał, bo w ten sposób przenosi sie mniej szumów i zakłóceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mają bloki do tego? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×