Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dermapen i fraxel

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś miał robione oba zabiegi. Chodzi o blizny po trądziku. Który jest skuteczniejszy? Który wybrać? A lekarz proponuje mi dermapen. Twierdzi że 4 zabiegi. Czy ten zabieg poradzi sobie z dużymi bliznami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na blizny po trądziku polecam zabiegi derma penem z ampułkami z krzemem organicznym. Najlepszy krzem jest z firmy mesoestetic. W moim przypadku było 6 zabiegów co 2 tygodnie. Blizny się bardzo wygladziły, skóra stała się bardziej elastyczna i jednolita. Ciekawe ile zapłacisz za zabiegi u doktorka. Ja w Poznaniu u kosmetologa płaciłam 190 zł za zabieg i ostatni był gratisowy. Polecam www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam aby wypowiedziały się osoby które robiły tę zsbiegi A nie reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam robione zabiegi dermapenem. Wątpie źebyś znalazła osobę, które miała oba zabiegi. Ja po dermapenie jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Znalazłam super zabieg w Art Derma Clinic w Rzeszowie. Nazywa się dermapen i polega na nakłuwaniu skóry na twarzy (ja akurat robiłam twarz) mikroigiełkami. Skóra zostaje głębiej zmuszona do regeneracji i efekt jest tego wart. Zabieg nie jest bolesny. Polecam, to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×