Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę Pana

Polecane posty

Gość gość

Ja nie wiwm kto sobie tutaj żarty stroi i zakłada głupie tematy.Ja hednak chcę piwiedzieć że mam ogromny zal do Pana za to że nie odwiedził pan go w szpitalu ani nawet migdy nie zapytał o stan zdrowia.To przykre,naprawdę przykre.To dobry chłopak..pokrzywdzony przez los,cieszyłam się że przynajmniej to jedno go cieszy.Teraz jest mu smutno .Zawiodł go pan na całej linii .To przykre że tak się to skonczyło bo on liczył na jakis gest.Zawsze gdy tam jest to patrzy z sentymentem.Nie ma łatwego życia..ale to inny temat.To tyle co chciałam napisać.Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przepraszam za literowki.Mam spuchniętą dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio pod maliną A.P..powiedział mu że byłoby lepiej gdyby znalazł sobie inną pasję.Młodemu zrobiło się przykro i smutno.Dawno go takiego nie widziałam.Jest zawiedziony.Nikt nigdy niw chciał go w tym wspierać.Było mu ciężko.Wieczne podburzanie ,nigdy nie miał odwagi walczyc o swoje.Stale podburzanie a on zastraszony między młotem a kowadłem.Wiem już za pózno na cokolwiwk ale byłoby miło gdyby pan przynajmniej spytał go jak tam co tam czy coś.Ma fb.nie widzę problemu...by napisać..pozdrowić go chocby przez wzgląd na dawne czasy.Jest jeszcze pare spraw na ktorych wyjasnieniu mi zależało ale to chyba już nie ma sensu.Niw bwde sie narzucać on też pewnie nie ..ale prosze przemyslec to co tu napisałam.Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.17.odpowiem Twoim "pytaniem na pytanie.A kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×