Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kredyt a leasing

Polecane posty

Jeśli chodzi o leasing samochodowy, lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy Masterlease. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, by skorzystać z ich oferty leasingu konsumenckiego "Przyjazne Auto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do skorzystania: http://www.masterlease.pl/leasing/male_i_srednie_firmy/oferta_leasingu ! :) Grupa Masterlease dba o satysfakcję swoich klientów. Najlepszy leasing w wielu różnych pakietach dostosowywanych do indywidualnych potrzeb kontrahentów. W ofercie znajdują się wszystkie marki i modele samochodów obecnych na polskim rynku. Firma proponuje wiele udogodnień dotyczących obsługi, serwisu i likwidacji szkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinooka
Obecnie na rynku jest bardzo wiele ofertu leasingu, domyślam się, że interesują Cię oferty z najniższa ratą, w takim razie polecam Ci zapoznać się z ofertą firmy http://www.cls.pl/ :) Umowę można podpisać na terenie całego kraju, tak samo jak zawsze możecie skorzystać z fachowego doradztwa finansowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz też umówić się na konsultację w http://leasing-torun.pl/ - mi sporo pomogli, jesli chodzi o temat, jakim jest leasing i możliwości w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno brałam kredyt gotówkowy ale dzięki firmie IPM-Kredyty http://ipmkredyty.jimdo.com/ wiem że wszystko jest bezpieczne i profesjonalnie sprawdzone. Nigdy się nie zawiodłam na tej firmie i jestem bardzo usatysfakcjonowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno brałem leasing w firmie http://viabaza.pl/ i świetnie mi wszystko doradzili. Moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vordelik44
albo jedno albo drugie, ale osobiście polecam leasing. Często można dostać na o wiele lepszych warunkach niż te z kredytu, a od siebie polecam platformafinansowa.pl Bez ukrytych kosztow i wszystko czarno na bialym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh sami reklamodawcy pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, bo akurat jeśli chodzi o Platformę Finansową to i w dosyć popularnej gazecie wrocławskiej o nich pisali więc... coś musi być na rzeczy. Jak kiedyś będę potrzebować leasingu w pierwszeństwie do nich uderzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krell
Wasze opinie się przydały i to bardzo, bo skorzystałem z tego leasingu od https://www.platformafinansowa.pl/ i ani trochę nie żałuję. Przy minimalnym wkładzie własnym udało się wziąc w leasing sprzet ktory mnie interesowal, a i sama rata jest w miare korzystna. Bardzo polecam platforme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marolen
No dobra, ale... temat jest o tym czy kredyt czy leasing jest lepszy wiec kiedy jedno lub drugie bardziej sie oplaca? Sam mam teraz ten dylemat oczywiscie pod uwage biore oferty takie jak Platforma Finansowa i ich lesing ale musze miec wypisane wszystkie za i przeciw jest tu ktos kto sie na tym naprawde zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy leasingu skorzystałam z pomocy firmy www.auto-finance.pl która ma znajomości w bankach i firmach leasingowych więc dobranie oferty nie trwało zbyt długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslavoo
Szczerze to zawsze myślałem, ze kredyt jest bardziej korzystny ale przeanalizowałem oferty m.in platformy finansowej o której piszecie i jeszcze kilku innych leasingów i teraz wiem, ze jeśli chodzi o firmę to bardziej opłaca się wziąć w leasing sprzet do firmy z minimalnym wkladem niz pakowac sie w kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira123321
Przy leasingu jest o tyle prościej, ze formalności masz ograniczone do minimum. Mozesz wniosek wypełnić na https://www.platformafinansowa.pl/ i poczekać az oddzwoni konsultant zeby przedstawić ci konkretną ofertę. Natomiast Nie kazdej osobie przyznają kredyt no i to oprocentowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiii34
Przed decyzją kredytową czy też leasingową trzeba się naprawdę poważnie zastanowić. Przeanalizować za i przeciw oraz wybrać odpowiednią firmę. Na chwilę obecną dobre warunki ma https://www.platformafinansowa.pl/ polecam przeglądnąć ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina87xx
Patiii korzystałam z oferty Platformy finansowej także jak najbardziej polecam. warunki bardzo dobre, wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu przez internet. Decyzja leasingowa również dostarczona bardzo szybko polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam po doradztwo w temacie do www.ekspert-leasing-kredyt.pl. Potrzebowałam porady w sprawie inwestycji w związku z rozwojem firmy. Potrafią dobierać oferty tak aby sfinansować najbardziej nietypowe przedmioty lub w nietypowych sytuacjach biznesowych. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeszekPastelsi
zależy co bierzesz, ale od kiedy współpracuję z Toruńską firmą https://premiumleasing24.pl/ mogę liczyć na rzetelną ocenę finansowania, dobór odpowiednich ofert, pomoc w formalnościach i w sumie wiele innych zalet. Czasem tam, gdzie nie możesz dostać kredytu dostaniesz leasing. Trzeba sobie przeliczyć ile czasu zajmie łażenie po bankach a ile czasu zlecenie tego takiej firmie jak premiumleasing24.pl. Ja nie narzekam, bo leasing to też lżejsze podatki i kasy od razu nie trzeba wykładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiloHola
Leasing jest często dobrą opcją, teraz jest dużo które można wziąć przez internet. Jedynie który odradzam to ten ze strony Leaselink.pl Strasznie ukrywają koszty i później wcale nie jest kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Kowalski
Cześć, a jakie koszty dokładnie ukrywają? bo ja mam w LeaseLink 5 umów i nigdy nic nie zostało i nigdy mnie nie zawiedli. Wcześniej korzystałem z innych firm i choćby dodatkowe koszty ubezpieczenia była zabójcze. Sprawdzałeś inne firmy? widziałeś jakie mają tabele opłat i prowizji - porównaj to z LeaseLink ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_kar
Dnia 14.11.2017 o 19:17, Gość marolen napisał:

No dobra, ale... temat jest o tym czy kredyt czy leasing jest lepszy wiec kiedy jedno lub drugie bardziej sie oplaca? Sam mam teraz ten dylemat oczywiscie pod uwage biore oferty takie jak Platforma Finansowa i ich lesing ale musze miec wypisane wszystkie za i przeciw jest tu ktos kto sie na tym naprawde zna?

Z kilku firm korzystałam na zakupy roweru, sprzetu do gabinetu kosmetycznego. Leasing jest super bo można rozłożyć na długi okres spłatę i wrzucać w koszty dowolny przedmiot nawet jeśli nie jest związany super ściśle z dzialnością. Jest kilka firm które specjalizują się w leasingu sprzętów o niskich wartościach. Platforma finansowa (iraty, ileasing) to pośrednik różni sie od zwykłych pośredników tylko tym że podajesz im swoje dane w formularzu na stronie internetopwej a oni do Ciebie oddzwaniają - dopiero potem przedstawiają ofertę i szukają po firmach leasingowych kto da Ci leasing (doliczają za to 4% prowizji). Ostatecznie firmą która Cię finansuje jest klasyczna firma leasingowa. Są jeszcze takie firmy jak Grenkee sprawdzałam ofertę i nie są pośrednikiem ale są dośc drodzy i mają dziwne poukrywane opłaty dodatkowe za ubezpieczenie płatność miesięczną (a nie kwartalną) no i WEKSEL podpisujesz zawsze inblanko. Jest też leaselink.pl działają szybko i mają bardzo dużo sklepów internetowych z którymi są podłączeni ze swoją ofertą. Ogromną zaletą jest to że działają 24 h na dobę i można dokonac zakupu z dodowlnego każdego sklepu (poprzez ich stronę internetową). Nie ma konieczności ubezpieczenia sprzetu (czyli duże koszty odchodzą które inni ukrywają) oraz weksla. Oni zrobią młode firmy każdą dzilność i każdy rodzaj sprzętu - minusem jest to że są wymagający w stosunku do wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Dobry klient super tanie warunki i wszystko mega super. Słaby klient dostaje drożą ofertę no i jak zamierza się spóźniać z płaceniem rat to odradzam. Ja co prawda nie płace super w terminie i kilka razy spóźniłam się z ratą długo ale że to nie jest nagminne to szło się dogadać i w sumie słuchają swego klienta. To tyle od znawcy tematu który przetestował już trochę na tym rynku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darioo

Nie mogę narzekać na leasing w LE -leszczecin.pl. Załatwiałem u nich nowe ciągniki siodłowe pod swoją działalność i mogę tylko chwalić. Po prostu tutaj mi się opłaca, pierwsza oferta leasingowa która rzeczywiście została skrojona na miarę, dopasowana do moich potrzeb, a nie wycięta z jakiegoś szablonu pod tytułem - dla każdego, czyli de facto dla nikogo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREK_J
Dnia 29.05.2018 o 12:22, Gość nina87xx napisał:

Patiii korzystałam z oferty Platformy finansowej także jak najbardziej polecam. warunki bardzo dobre, wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu przez internet. Decyzja leasingowa również dostarczona bardzo szybko polecam.

NIEZŁY CYRK...POD KAŻDYM WPISEM NA TYM FORUM POWPISYWANE PENY JAKI TO iLeasing JEST SUPER TANI I WSPANIAŁY I NAJLEPSZY. CIEKAWE...NA PEWNO TO SĄ OPINIE KLIENTÓW ;-) CHYBA WALCZĄ O ŻYCIE SKORO SAMI O SOBIE TAKIE CUDA WYPISUJĄ. GDYBY BYLI TACY DOBZI TO BY SAMI SOBIE LAUREK NIE WYPISYWALI ABY WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×