Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gombi87

Starania o dziewczynkę

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki, które marzą o dziewczynce i planują ciążę:)) Jestem mamą 2 wspaniałych chłopców i teraz jeszcze marzę o córeczce. Wiadomo,że najważniejsze żeby dzieciątko było zdrowe.Chciałabym postarać się o 3 dziecko..Czy zna ktoś jakieś sposoby na zwiększenie szansy na dziewczynkę??Jest ktoś w podobnej sytuacji???Zapraszam na forum:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za dugim razem tez chciałaś dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie od samego poczatku chciałaś dziewczynkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest potwierdzone, że częste połykanie spermy zwiększa szansę na urodzenie dziewczynki aż 3 krotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym było mi bez różnicy jaka płeć..Przy drugim,po cichu liczyłam na dziewczynkę..kocham moich chłopaczków najbardziej na świecie.I chciałabym mieć teraz córeczkę jeszcze..chciałabym spróbować..Jeśli będzie kolejny chłopiec to będę równie mocno kochać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorko, że Ci się tak spieszy do trzeciego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta, stosunek ok.3 dni przed owulacją, stosunek w którym płytko penetruje sie pochwę, słyszałam o tym, że u samego wejścia pochwy ph jest nie najlepsze dla plemników męskich i szybciej giną ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochac sie po miesiaczce do 2,4dni przed owulacja,pozycja klasyczna po stosunku swieca przez pare minut!A tak wogole byl tu Topik "jak zaplanowac plec dziecka"i tam dziewczyny bardzo dokladnie wszystko wyjasniaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaplanować sie nigdy nie da, jeśli próbowały różne sposoby na konkretną płeć i taka sie udała to można tutaj mówić tylko i wyłącznie o szczęściu, 100% pewności może tylko dać ci klinika w której oddzielą plemniki męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że nie ma 100% pewności..jestem po prostu ciekawa czy którejś się udało..jeśli można trochę,,zwiększyć''prawdopodobieństwo to czemu nie spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam chłopca i dziewczynke. Chłopiec starszy, nie planowany ale zawsze marzyłam o chłopcu wiec radość przeogromna :-) po kilku latach zdecydowaliśmy się na drugie dziecko i tu mąż wspomniał, że fajnie by było, gdyby była to córeczka. Ok, pomyślałam parka byłaby super. Nasze starania polegały na tym, że kochaliśmy się raz na 3,4 dni. Pozycja klasyczna bez mojego orgazmu. Dodatkowo mąż zaopatrzyl się w witaminy i herbatę ziołowa Vigor z tego względu, że słyszałam iż córki rodzą się przeważnie gdy mężczyzna jest silny i zdrowy, słabsze kobiety rodzą córki. Nie wiem ile w tym wszystkim było prawdy, ale po 2 miesiącach starań zaszłam w ciaze poczym urodziłam piękną córeczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek 3 dni przed owulacją.mi się udało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piszecie głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można próbować 2-3dni przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie planowaliśmy dziewczynki, tylko poprostu chcieliśmy miec drugie dziecko, stosunek 4 dni przed owulacją i jest chłopak. Przed sprawdzeniem plci dziecka dla żartów spojrzałam na ten chiński kalenadarz plci i tam wychodzila dziewczyna, nawet w miesiącach sąsiednich i nie sprawdzilo się, nie wierze w planowanie plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo 4 dni przed owulacja i jest dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to dziwne, o co spytam ale w jakim wieku dostałaś okres? Jeśli przed 12 rokiem życia to jest większa szansa na córę. U kobiet, które wcześniej dostały miesiączkę występuje pewien hormon, którego składnik prowadzi do poronień męskich zarodków ( tak słyszałam lekarzem ani biotechnologiem nie jestem). Ja dostałam w wieku 10 lat i jestem matką dwóch corek, mimo, że nie pilnowałam ani diety wapniowo- magnezowej (nie przepadam za produktami proponowanymi wolę sodowo potasową, która podobno sprzyja poczęciu chłopca) ani terminu owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury. Ja miesiaczke dostalam po 12 roku i tez mam corke splodzona po owilacji, wiem bo mialam monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le...dorosłe kobiety a wieza w zabobony:/ nie ma czegos takiego jak planowanie plci dziecka no prosze was łał-polowie sie udalo strzelic dziewczynke -normalnie sukces oswiece was -miałyscie 50% szans na powodzenie no bo jak nie dziewczynka to co? bocian? krzesło czy spagetti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być tak że nigdy nie będziesz miała dziewczynki, taki jakiś gen :) A poza tym teraz niestety więcej szans na chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego teraz więcej szans na chłopaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka ma 4 dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym miała same dziewczynki to marzyłabym jeszcze o chłopcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większe szanse na chłopaka dlatego że wystarczy się rozejrzeć :) na 10 ciąż jakieś 8 to chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×