Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 3 dzieci to duzo?

Polecane posty

Gość gość

Witam!Czy uwazacie że posiadanie trójki dzieci to dużo??Sama mam 2 dzieci.. Ale planuje jeszcze jedno dziecko.Czy są tu mamy które świadomie zdecydowały się na trzecie dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2 dzieci nie chcę już więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2 i chcę jeszcze jedno - ale mi się nie udaje :( żałuję, że nie zdecydowałam się na nie wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jest tez ktos kto marzy o 3 dziecku:)A dlugo już się starasz?a pozostała dwójka w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chciałam wiec więcej niż trójkę dzieci ;) Mam trzy córki , każda z nich planowana. Gdyż z mężem zawsze chcieliśmy mieć synka , postanowiliśmy spróbować jeszcze raz :) Jestem w czwartej ciąży , będzie synek i jestem bardzo szczęśliwa , mam termin na 6 grudnia :) Zobaczymy czy taki zrobi nam prezencik... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie czesto widzi sie wielodzietne rodziny w stosunku 2 dziewczynki+chlopiec lub 3 + chlopiec. Wszyscy robia i robia poki sie chlopak nie pojawi. Tak jak u mojego tescia 4 dziewuchy i on piaty, wiadomo ostatni...masakra. Co do trojki dzieci - dla mnie w gre wchodzi tylko kwestia warunkow finansowych. Jesli jest kasa to mozna i miec czworke lub piatke jak u Pyzalskiej. Jak kasy nie ma to jest ciezko i tyle. Taki mamy kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje:)) Ja mam 2 synów.. Chcielibyśmy jeszcze córeczkę.. I dlatego chciałabym spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za gratulacje ;) uważam , że warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2 i 3 to dla mnie za duzo, ale jak dała bys rade ich ogarnac to nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam2chlopcow 14 i10latka i corke 6letnia chcialabym jeszcze jedna dziewczynke ale nie da rady ze wzgledow zdrowotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 i mi to w zupełności wystarczy. Może właśnie dlatego, że mam chłopca i dziewczynke wiec jest pełne zadowolenie. Jednak zawsze myślałam tylko o dwójce i jestem zbyt leniwa na więcej dzieci choć finansowo stać nas by było na więcej. Jednak nie uważam, że 3 to dużo. Jeśli ktoś lubi i ma na to warunki to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam synka i corke i staramy sie o 3, a tak wogole to mamy w planie 4, kocham dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma syna 15 i córkę 7 i staram się o 3, ale nam nie wychodzi - boję się, że nam się nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie przywitałam na świecie czwarte maleństwo, więc dla mnie troje dzieci to nie za dużo :-) Mam dwóch chłopców i dwie dziewczynki i na tym zakończymy, zwłaszcza ze względu na moje zdrowie. Dzieci to wielkie szczęście, jeśli oczywiście są warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy córkę 5,5 roku, syna rok i 2 miesiące, i podjęliśmy decyzję o 3 dziecku. Chcemy miec mala roznice wieku wiec Obecnie jestem w ciąży. Niestety ciąża zagrożona :-( czekam na wizytę do 27 października kiedy okaże się czy będzie ok. Mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być dobrej myśli..Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 dzieci. corke 7 lat, synka 3 latka i drugiego synka 10 tyg i jest super. chcialabym 4 ale raczej nie bedzie, gdyz mialam 3 cc , ale ejstem szczesliwa z moja 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak znosilas trzecią ciążę po cesarkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 4 cc , zero komplikacji ale znajoma przy drugiej ciązy zaczeło sie rochodzic blizny po 1 cc i szybko robili 2 cc . Mam dwie córki i dwóch synów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm..ale pewnie miała jakieś bóle podbrzusza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2 synkow, najmlodszy ma 2 miesiace, chcialabym miec jeszcze 3 dziecko, tylko moj maz juz nie chce... mam nadzieje ze jednak natura zdecyduje za nas :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to dokładnie tak jak u mnie:) ja też 2 synków i mąż nie chciał 3..ale po długich rozmowach zmienił zdanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hmm..ale pewnie miała jakieś bóle podbrzusza?? x zaczęła sie akcja porodowa bo miał 2 dziecko rodzic sn - lekarzowi cos nie pasowało - zrobił usg i szybko na cc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze,a to po pierwszej cc nie powinna być druga cc? bo właśnie skurcze porodowe mogą doprowadzić do pęknięcia macicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no włąsnie przy drugim porodzie próbuja sn - mnie też proponowali sn ale znajomy ginekolog zapytał czy cc i nastepnego dnia juz maluch był na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesdank sa mamy które chca miec troje i wiecej dzieci a juz mysąłm ze jakis dziwloąg ze mnie bo sami jedynacy dookoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem po 2cc i chciałabym jeszcze jedno dziecko.Ale trochę się obawiam..bo niby już kolejna ciąża ma większe ryzyko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trójeczka bardzo fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chcialam miec trojke. Jak urodzilam pierwsze to mi sie odwidzialo. Ale juz znow chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikissa
3 to już faktycznie dużo. Wiecie, problem jest taki, że czasem trudno to ogarnąć, zwłaszcza, jak się nie ma babci, która może pomóc. Ja zatrudniłam opiekunkę z serwisu http://otoniania.pl to mi znacząco pomogło. Zawsze 2 para rąk to spora pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×