Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliwka2020

Witam prosze o odpowiedzi

Polecane posty

Gość Oliwka2020

itam mam 20 lat. Wspolzyje z nazeczonym od 2 lat bez zabezpieczenia. Cykle mam zazwyczaj 30/31 dniowe. Ostatni @ mialam 9 wrzesnia. Wspolrzylam z chlopakiem 20,25,26,27 wrzesnia bez zabezpieczenia. I bralam olej z wiesiolka witamine b6 i castagnusa ale tylko pare dni. I jeszcze do tego zdradzilam nazeczonego 2 pazdziernika tez bez zabezpoeczenia. Zrobilam test ciazowy 9 pazdziernika i wyszla kreska widoczna i 17 pazdzuernika i wyszla juz taka gruba i mocna krecha czy mozliwe jesli doszlo do stosunku z innym mezczyzna ze to on moze byc ojcem? Tydzien po stosunku wyszla by taka jasna kreska bez przypatrywania sie.? Prosze o odpowiedzi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz cos z glowa nie tak , jak sie nie zabezpieczalas to jasne ze moglas zajsc w ciaze z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2020
6 dni trwala @ ale owulke mialam miec 24 wrzesnia . dlatego troche watpie zeby mi sie owulka spoznila do 2 pazdziernika a w dodatku 9 wrzesnia wtedy kiedy mialam miec nastepna miesiaczke to mnie bolalo jak na okres. Ale strach jest ze moze to nie z nazeczonym. Pojde do ginekologa w tym tyg zapytam kiedy mniej wiecej doszlo do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka nie dość że zdradzasz narzeczonego to jeszcze dajesz się obcemu gahowi zlać w środku? No ja Ci życzę conajmniej ogrochy na pi......dzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zdradziłaś narzeczonego? Dlaczego rozłożyłas przed nim nogi? Nie chce cię oceniac czy potępiać po prostu pytam z czystej ciekawości co cię do takiego kroku pchnęło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepska prowokacja. Ale ktoś się jednak dał nabrać - więc 2/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu pozwolilas kochankowi sie zlac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×