Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzicie o takiej sytuacji z facetem i jego matka?

Polecane posty

Gość gość

Jego mama wychowała go w ten sposob, ze ona przychodzi z pracy ( mimo ,ze facet ma swoje lata to mieszkaja razem) gotuje mu obida ,sprzata, a on odpoczywa. A ona uwaza ,ze to zupelnie normalne On też zauważyłam ,ze probuje mnie tak urobić żebym wszystko robila ja bo on jest zmeczony Kiedy zapytalam sie go czy wg niego kobieta powinna przyjac op pracy i wszystko robić w domu to odpowiedzial, ze " taka jest rola dziejszej kobiety". Serio pisze, to nie jest jakas prowokacja, oni poprostu tak uważaja :O Np on mi robi pretensje, ze czasem od niego wymagam np zrobienie zakupow czy zrobienia sniadania jak do mnie przyjedzie bo on uwaza, ze ja powinnam robić wszystko... I jeszczepowiedzial, ze jestem leniwa bo jak bedziemy mieli dziecko to nie bede miala czasu na nic i nie bede miała prawa byc zmeczona- tak powiedzial doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci taki nierób? jak facet do mnie przychodzi to nie ma przeproś, jakoś musi się przyczynić - wyrzucić śmieci, zmyć naczynia, coś kupić, ja od siebie daję, on także musi. nie masz wyjścia. albo go wychowasz, albo go kopnij w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałąbym sobie z nim spokój skoro nawet nie zauważa problemu, więcej się naużerasz niż czegokolwiek go nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie on nie widzi problemu, uwaza ,ze to normalne bo tak go mama nauczyla. Powiedzial mi zreszta wprost, ze taka wg niego jest rola kobiety czyli on by w przyszlosci np mial prawo byc zmeczony, a ja nie i bym musiala wszystko robic... powiedział ,że " jak przyniesiesz 10 tys to nie bedziesz musiała nic robic". - on 10 tys nie zarabia, nawet polowy tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×