Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roksi161616

mam problem co sadzicie o tym.

Polecane posty

Witam Dziewczyny mam pewien problem z którym nie umiem sobie poradzic . Jestem z chłopakiem rok , jestem druga dziewczyną mojego chłopaka wczesniej byl z dziewczyna 3 lata zerwal z nia i potem mial rok przerwy i nie chciał dziewczyny do czasu kiedy poznał mnie. Słuchajcie mój problem polega na tym , że ciągle mi coś siedzi w głowie z jego byłą nie znam jej , ale słyszałam że jest nie mila ale chłopaki gnaja do niej , ale nie ważne przeglądałam jej fb i widziałam zdjecia jej z moim facetem i jakie on jej posty wstawiał ,że jest jedna miłoscia w jego zyciu że odda życie za nia itp ... kiedy to czytalam plakalam i czesto się kłóciliśmy 2 razy nawet zerwałam z ni , bo nie chcialam już tego zniesc że on mi to samo mówi co jej kiedyś czuje się dziwnie każdy mi mówi , że tamta to nie była milosc tylko zauroczenie i że niby ja jestem ta jedyna prawdziwą ale kiedy widziałam , że nawet zareczeni byli no rycze caly czas ciagle wchodze na jej profil nie mg zniesc tego mimo,że on mi udawadnia że mnie kocha ludzie mi mowia udawadniaja ,że to ja jestem jego oczkiem że to ja jestem ta na ktora czekał itp uspakajam się i po kilku godzinach znowu nie wiem mam jakas obsesje nie wiem jak sobie z tym radzic bo przez to robie się chłodna dla swojego faceta zimna obojetna i kłocimy sie coraz czesciej a on nie rozumie przez co a jak mu powiem to znwou bd wojna ..eh wiem , że jak sie z kimś jest z zwiazku to sie tak mowi , ale jak ja to czytalam że mi podobnie mowi że jej milosne piosenki wstawiał , przychodzil do szkoły boże masakra!Ps. nie jestem jakimś dzieciakiem mam 21 lat a on 22 wiec co sadzicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprościej i najlepiej dla ciebie będzie jeżeli z nim zerwiesz i znajdziesz sobie faceta który wcześniej nie był w związku z żadną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×