Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2tys na jedzenie dla 3 osobowej rodziny? ???

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio robiłam obliczenia (mniej więcej) ile wydajemy. Wyszło mi ze za SAMO jedzenie dla 2 dorosłych i dziecko (6lat) wychodzi ok 2tys/miesiąc Wydaje mi się ze to dużo, ale z drugiej strony jedzenie jest bardzo drogie. Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam takich obliczeń. Ale przecież jak się pójdzie do spożywczego i parę rzeczy potrzebnych kupi, to stówkę się wyda. Drożyzna jest i tyle. Przypomnijcie sobie, jakie ceny były ze 2-3 lata temu, wszystko było dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. 5 lat temu to w sumie zarabialismy 3tys a sam wynajem i opłaty kosztowały 1200. Wiec na jedzenie szlo nam dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to za dużo, ale zależy co się je. Kiedyś byłam nastawiona na " gotowce ", zawsze masa słoiczków, gotowych mrożonych dań, słodycze, chipsy. I wydawałam na jedzenie naprawdę sporo. Teraz staram się jeść i żywić rodzinę zdrowiej, kupuję raczej surowce niż gotowce i mieszczę się spokojnie w 1000 zł. Oczywiście nie liczę tutaj wydatków podczas rodzinnych wypadów, kiedy jemy w restauracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieścimy się w 1300 zł - 1400 zł ... nasza rodzina składa się z 5 osób (2 dorosłych, dziecko-6 lat i dwoje dzieci do lat 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×