Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aureola_Aureola

odchudzamy brzuch i uda :)

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki, które chcą sie pozbyć brzucha oraz wyszczuplić uda, wiadomo że lepiej w większym gronie niż samemu, większa mobilizacja jest przede wszystkim :) ja mam zamiar zrzucić koło 6-8kg, pozbyć sie przede wszystkim brzucha i wyszczuplić choć trochę uda. Możecie tu wrzucać swój jadłospis na każdy dzień oraz ćwiczenia jakie wykonujecie na te części ciała. Zapraszam wszystkie zainteresowane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci polecić żebyś jadła dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Też tak miałam. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wbrew pozorom ćwicząc brzuch nie chudniesz z brzucha, najlepiej chudnie się przez bieganie, najwięcej spalasz. Ja zaczynam już jesienne biegi, kupiłam sobie ciepłą bluze termoaktywną z New Balance i mogę biegać spokojnie jeszcze na początku zimy. Tego typu bluzy są o tyle dobre, że odprowadzają pot na zewnątrz, przez co nigdy nie będzie mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z brzucha jest natrudniej schudnąć. Dieta i ćwiczenia w moim przypadku niewiele się zdały mimo, że jestem całkiem szczupła. Na szczęście przyjaciółka mamy powiedziała mi o bezbolesnych zabiegach liposukcji ultradźwiekowej. Poszukałam salonów i opini o takich zabiegach w mojej okolicy i zdecydowałam się na www.beautypremium.pl w Poznaniu. Jestem po 4 wizytach, czuję się i wyglądam świetnie. Jeszcze 2 wizyty przede mną, a ostatnia nawet będzie za darmo. Już mi ubyło 7 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ci idzie? Co cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość difin
U mnie świetnie na brzuch i uda sprawdziła się kriolipoliza. Kilka centymetrów tu i ówdzie mniej :) Zabiegi robiłam w klinice Vici w Krakowie, dzięki 50% rabatom z ich strony internetowej udało mi się trochę zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×