Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozkminator 2000

Już rozumiem kafeterię

Polecane posty

Gość Rozkminator 2000

Świat stoi na du/pie i inwektywie, jak to ktoś wybitny napisał w internecie. Społeczeństwo kafeterii to ludzie przegrani, którzy w żaden sposób nie mogą nikogo obrażać i się wywyższać, bo są najniżej w hierarchii (prawiczki, bezrobotni, nałogowcy, zakompleksieni, aspołeczni). Tak więc tutaj nawzajem siebie obrażają i poniżają. :P Dlatego właśnie jest to najgorsze miejsce w internecie, bo tutaj ludzie z nizin hierarchii społecznej robią to co inni w realu i w słowach bądź czynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też tu jesteś więc do których się zaliczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że u Ciebiejest trzecia w nocy nie znaczy że u mnie też. Nie wiesz? Swiat jest duży i szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozkminator 2000
Zakładacie fałszywie, że ludzie tacy jak ja, którzy ogarniają sprawy, robią to by się popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli obrażać i wywyższać się można tylko jak się jest wysoko w "hierarchii"? To dziwne, bo wywyższają się i obrażają innych najczęściej prostaki z nizin społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozkminator 2000
Hierarchia istnieje dzięki wywyższaniu się, więc wszyscy to robią. Ci wyżej tylko na inne sposoby i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkminator 2000 twierdzisz po sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkminator ma tak c*****e życie, że musi analizować lkafe. Wow, ale czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy to robią,musi się wywyższyć ten co czuje brak,pełny nic nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozkminator 2000
Każdy czuje brak, choćby nie wiem co osiągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×