Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunita23

Noc a ja nie mogę zasnąć

Polecane posty

Gość gość
Ja też nie mogę zasnąć . Wcześnie wstaje a w nocy spać nie mogę . Męczy już mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. zazwyczaj chodzę spać około pierwszej, ale tyle dobrego, ze jutro mam na popołudnie. Zaglądam tu najczęściej przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyka przed snem daje się we znaki najlepiej ;D Śpisz jak zabita ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ! ja tez nie moge zasnac, a rano do pracy :( no i strasznie mi sie nudzi, chcialam jakis film obejrzec, ale poki co siedze tutaj :) dawajcie jakis temat do popisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie muzyka to telewizja i kafeteria. Albo orgazm ;D Wycisza i uspokaja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersyjna_czarnulka
ja juz. orgazmy 3 mam za soba i niciula:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację . Nie upubliczniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm nie wiem o czym lubicie rozmawiac. moze porozmawiajmy o tym, co sadzicie o problemach ludzi z kafe? bo ja mam wrazenie, ze pelno tu zakompleksionych grubasek, staraczek o ciaze, ktore jak zaboli je ucho, to od razu sie wszystkich pytaja, czy to moze byc ciaza , a juz nie wspomne o erotomanach, ktorzy nawzajem oceniaja swoje genitalia.... żenada. rzadko mozna tu zobaczyc jakis interesujacy i mądry temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujcio Dobra Rada
Ja nie jestem zakompleksiona. Włażę tu dla rozrywki. Dla mnie Kafeteria jest odskocznią. Wolę to niż ten nudny Fb przeglądać i lajkować bezsensowne rzeczy, które dodają znajomi. Tu można się wypowiedzieć i coś się dzieje. Można się pośmiać. Czasem ktoś nawinie ciekawy temat, można podyskutować, porobić sobie jaja. Fb dla mnie jest martwy. Tam ludzie zachowują się jak maszyny. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie tak, ze denerwuja was zdjecia niemowlat typu "mamy pierwszy zabek", pierwsza kupka itd.. ? wiem, ze mamusiek to nie denerwuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak, a może nie. Szczerze nie obchodzi mnie to, bo dla mnie jesteś tylko literkami w okienku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaM
Witaj w klubie. Też nie mogę spać.: p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mówię, że mam rację? Mówię o tym, jak ja traktuję Kafe. Czy mam rację, czy nie wg Ciebie, to już jest Twoją sprawą. Ja tak odczuwam i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×