Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcanadian

Czy mam sie z nim rozwiesc ???

Polecane posty

Gość gośćcanadian

Witam, 2 dni temu poklocilam sie z mezem. Mial sie zajac dzieckiem a wyszedl z domu, twierdzil ze wroci za pol godz a nie bylo go poltorej. Zblizala sie dziwiata ( czas kiedy kladziemy mala spac) a jego nie bylo. Wkurzylam sie , zadzwonilam do niego i powiedzialam " czy ty jestes jakis p******y .. jest prawie 9 .. Mozesz przywlec ta swoja gruba d**e do domu..." Wiem ze przegielam ale to co on mi powiedzial po powrocie mnie przeroslo. Nazwal mnie w klotni szmata i powiedzial ze mogl uwazac z kim sobie robi dziecko. To nie pierwszy raz kiedy tak do mnie powiedzial poprzednim razem , bylo to jakis rok temu , powiedzialam ze jesli sie to powtorzy to musimy sie rozstac bo nie bede wychowywac dziecka w jakiejs patologi. Nie odzywamy sie do siebie od 2 dni, czy powinnam sie z nim rozwiesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam Waszej dokladnej relacji i z czego wynikaja klotnie, badz brak troski o dziecko bo tak wynika, ale po tym co napisalas, ze Cie wyzywa i nie 1 raz, i to ze sam powiedzial z kim zrobilas sobie dziecko, nie uderzam tu w Ciebie tylko na jego slowa, to zeby Ci zaoszczedzic nerwow zabieraj sie jak najszybciej, najwyzej bedziesz przez jakis czas sama, i sama wychowasz dziecko ale jesli ktos Cie nazywa szmata w nerwach czy nie tak nie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcanadian
Ogolnie to troszczy sie o dziecko, dobrze zarabia a coreczka go naprawde lubi. Ale zyjemy na emigracji i ja nie mam tu zadnej rodziny ani nikogo kto moglby zajac sie mala chociaz na chwile a tez czasami potrzebuje chwile dla siebie. Wiem ze tez nie jestem swieta i nie powinnam tak mowic ale nazwac kogos grubasem w nerwach a szmata to chyba roznica. W dodatku dziecko nie ma polskiego obywatelstwa i jestem pewna ze robilby mi problemy gdybym chciala wrocic do polski . Z drugiej strony nie chce zyc w zwiazku z facetem ktory mnie nie szanuje , nie zdarza sue to czesto ( srednio raz na rok cos takiego do mnie wykrzyczy ) ale jednak to wciaz boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak bywa w związku,po co sie od razu rozwodzić,a później żałować,macie wspolne dzieciątko,spróbujecie ze sobą porozmawiać szczerze,co boli jednego i drugiego,może ktoś z rodziny buntuje przeciwko tobie dlatego sie tak zachowuje,dajcie sobie szansę,rozmawiajcie ze sobą,będzie dobrze,a szacunek w zwiazku bardzo ważny,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak bywa w związku,po co sie od razu rozwodzić,a później żałować,macie wspolne dzieciątko,spróbujecie ze sobą porozmawiać szczerze,co boli jednego i drugiego,może ktoś z rodziny buntuje przeciwko tobie dlatego sie tak zachowuje,dajcie sobie szansę,rozmawiajcie ze sobą,będzie dobrze,a szacunek w zwiazku bardzo ważny,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adwokaci zajmują się prowadzeniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, które toczą się według właściwości Sądów Rejonowych. Dotyczy to między innymi rozstrzygania o istotnych sprawach małoletnich takich jak kontakty, władza rodzicielska, alimenty, uzyskanie zgody na wydanie paszportu lub dowodu osobistego, gdy rodzice nie byli w związku małżeńskim, lub po rozwodzie stron, albo gdy rodzice nie decydują się na rozwód w ogóle. Nie bez znaczenia przy tym pozostają sprawy o ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa i roszczenia z tym związane. Rozwody Warszawa: http://www.lawarsaw.pl/prawo-rodzinne-rozwody/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak rozwiedź się. Nie dlatego że on jest zły. Dlatego że ty masz nie wiadomo jakie wymagania, pobądź sama z dzieckiem na pewno bedzie ci łątwiej, a on może znajdzie inną która go doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym zwiazku lepsze i gorsze chwile, nie ma takich idealnych jak w bajce co nigdy sie nie pokluca. Sztuka jest puzniej o tym porozmawiac, przemyslec i stawic czola. Jak tak bedziesz podchodzic to rozejdziesz sie z kazdym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak - jak masz sie męczyć to sie rozwiedź, po co ciągnąć cos na siłę. Skoro takie mysli sie pojawiają to i tak rozstanie jest kwestią czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne , że tak.... moim zdaniem im dalej w las tym więcej drzew. Moja siostra się rozwiadła po 3 mc małżeństwa bo nakryła swojego męża ze swoją koleżanką w jego biurze. W głowie sie nie mieści co się działo. Ja na nieszczęscie tez tam bylam bo pojechałyśmy po dokumenty do firmy a tam taki obrazek jak z najlepszego filmu. Moja siostra to dostała jakiejś furii i rzucała czym popadnie. Tak sie konczy zapraszanie koleżanek do domku. Szybko dostali rozwód z pomoca Pana Tomasza Kowalczyka z Kancelarii w Zabrzu na Dworcowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, nie myślał o konsekwencjach zrobienia dziecka p*******j kobiecie to teraz jest zmuszony ponieść konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×