Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość niepalący

Koniec przez papierosy ?

Polecane posty

Gość gość niepalący

Wczoraj pokłóciliśmy się na dobre, o papierosy. Powiedziałem jej, że brzydzę się z nią całować, zwłaszcza po drinku, alkohol wymieszany z nikotyną nie jest zachęcającym coctailem do wkładania języka. Już wcześniej starałem się jej wytłumaczyć, ile to kosztuje, jaki smród (ubrania, mieszkanie, w samochodzie) na zdrowiu skończywszy. Ona: „Paliłam, chcę palić i będę paliła. Nie podoba ci się, to sobie idź”. No i sobie poszłem. Czy to poważnie koniec ? Ja rzuciłem palenie ponad dwa lata temu i bardzo mi przeszkadza dym tytoniowy, wiem, że ci co nigdy nie palili nie mają z tym takiego problemu, nie wiem teraz, jakie przyjąć stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co jej powiedziałeś ona już wie. Ty marudzisz a nie wspomagasz. Wiedziałeś że pali a teraz stosujesz emocjonalny szantaż. Też bym ci powiedziała żebyś spadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech pali, ale nie w domu czy samochodzie, ma Ciebie truć i w smrodzie chcesz siedziec? Nie kupuj jej perfum i powiedz o tym wprost, ze po co jej skoro ona od Chanel woli cuchnac cygarnicą. Jest wiele takich detali od czysto materialnych do zdrowotnych. Jedz z koleżanka na rower, a jej powiedz ze ma za słaba kondycje by dotrzymać Ci tempa itd. Jesli to do niej nie dotrze, daj sobie spokoj z nia. P. S pewnie jeszcze marudzi ze na jakies ciuszki i inne bzdety kasy jej brak, ale na fajki ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym. Chcesz mieć rodzinę, dzieci? I co ze śmierdzącą gębą do dziecka bedzie podchodzić, całować je? A może jeszcze powie że w ciąży będzie palić?? A po 30-tce już tona tapety na twarz bo na cerze będzie widać z daleka palaczkę. Chcesz się męczyć całe życie? 300 lub 400 zł miesięcznie zamiast z dymem to do skarbonki i po roku ekstra wakacje, no ale dama chce palić. Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niepalący
Myślałem że ją jakoś przekonam do rzucenia albo przynajmniej ograniczenia, sam wiem jak to jest ciężko, lecz jej wczorajsza postawa powaliła mnie na nogi. Pozostaje tylko pytanie, czy to jest egoizm, czy słabość wobec nałogu ? Ja sobie przyrzekłem, że pierwszy się nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się odezwiesz pierwszy, to ona nie da za wygraną i możesz zapomnieć o rzuceniu palenia. Ona musi wiedzieć że przez nałóg się traci, przez każdy nałóg. Jak woli papieroska od Ciebie to coś tu nie gra? Nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro związek rozpada się przez papierosy to nie ma sensu nad tym związkiem rozpaczać. Głowa do góry i przed siebie- szukać nowej partnerki dla której Ty będziesz ważniejszy niż papierosy. Nawet nałogi mają swoje granice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach palą tylko idioci. Dawniej był to element towarzyski, nawet wierzono że jest to zdrowe. Dzisiaj kiedy wszystko jest jasne, wiadomo że śmierdzi, truje - tak, palą tylko idioci. Dobrze że w mojej rodzinie nikt nie pali, a ja podpalałem przez jakieś 2 miesiące w pracy na szcześćie skonczyłem ten głupi nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Jesli zwiazales sie z dziewczyna palaca a teraz wymagasz od niej zeby zucila to troche to dziecinne.wiedziales ze pali.to jest nalog i nieda sie tak bo ktos ci kaze przestac to przestajesz.ktos kto dal rade zeby poszedl z kolezanka na rower?no blagam,szantaz nic nie da.moze jeszcze niech caluje sie z inna i tej powie ze smierdzijej z ust a tamtej nie.mozesz jej powiedziec zeby niepalila w samochodzie w domu itp bo ci to przeszkadza.powinna to uszanowac.ale ty niemasz tak naprawde prawa jej zabronic.a jesli naprawde az tak ci to przeszkadza to ja zostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli, tak jak piszesz, "poszłeś" sobie, to dziewczyna nic nie straci rozstając się z analfabetą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niepalący
Jestem świadomy tego, że związałem się z palącą dziewczyną. Miałem jednak nadzieję, że jakoś jej to wyperswaduje, w formie dialogu a nie szantażu emocjonalnego (jak ktoś tu napisał), moim zdaniem, to ona użyła tego ostatniego, mówiąc “ idź sobie”. Wczoraj wysłała mi tylko jednego smsa “Ale z ciebie uparciuch”. Bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma dziś niepalących i niepijących kobiet w Polsce. Musisz poszukać za granicą kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niepalący
Drinki mogę zrozumieć, sam lubię ale papierosy ? Jestem dumny sam z siebie, że udało mi się z tym skończyć. Smród, kasa i zdrowie. Jeszcze inne argumenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świadomy tego, że związałem się z palącą dziewczyną. Miałem jednak nadzieję, że jakoś jej to wyperswaduje x taaa miałeś, to się przeliczyłeś :) wiedziałeś, że pali więc nie rozumiem skąd teraz pretensje do niej, co innego jakby nie paliła i zaczęła. widziały gały co brały, jak Ci nie pasuje to poszukaj niepalącej i przestań jej suszyć głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niepalący
Przecież to wszystko tylko dla jej dobra. Twierdzi, że mnie kocha, że chce tylko ze mną być, więc w czym problem ? Albo ja i zdrowie albo ani jedno ani drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu..... ale jesteś namolny, wiadomo, że lepiej nie palić ale ona jest dorosła więc daj sobie spokój, prędzej rzuci sama z siebie niż przez Twoją upierdliwość, pewnie już Cię słuchac nie może, podpisuje się pod osobami wyżej, wiedziałeś z kim się wiążesz, pretensje miej do siebie, jak Ci nie pasuje rzuć ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palilam 3 lata,moj chlopak powiedzial ze nie bedzie sie calowal z popielniczka,unikal buziakow itd. Musialam przestac palic bo cholernie mi na nim zalezalo. Obecnie jestesmy rok po slubie i dorobilismy sie cudownego synka. Nie pale 5 lat i nie mam zamiaru kiedykolwiek znowu zaczynac. Szantaz okazal sie dobra sprawa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niepalący
Tolerawałby ktoś dziewczynę z popsutymi zębami, która nie pójdzie do dentysty, bo się boi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc niepalacy. Pewnie ze tak,kazdy ma swoje strachy.. niektorzy boja sie pajakow a niektorzy dentysty,dla mnie to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i nie pale, nigdy nie paliłam. Tak bardzo mnie obrzydzają papierosy i palacze, że w ogóle nie zaczynam z nimi znajomości erotycznej. Jedynie interesy. Popełniłeś błąd,ze się związałeś z palaczką, było do przewidzenia, że jej odrażający nałóg będzie cię odpychał. Ona się z tego nie wyleczy ale za to w tobie będzie narastało obrzydzenie. Trudno być tolerancyjnym kiedy rzygać się a smród dosłownie zwala z nóg. Niestety takie wrażenia mają osoby niepalące przy bliższym kontakcie z palaczem . Do tego dochodzi pracująca wyobraźnia czyli pytania typu jak bardzo musi cuchnąć jej cipka skoro z ust tak strasznie wali ? Dobrze zrobiłeś, że odszedłeś. Poszukaj sobie kogoś bardziej stosownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak ty wychodzisz z zalozenia ze ona rzuci dla ciebie fajki tak samo ona uwa ze skora ja kochasz to akceptujesz rowniez jej nalogi. zdarza sie ze ktos w imię milosci zegna sie ze swoim nalogiem ale niezmiernie rzadko niestety. chcesz miec niepalaca kobiete to taka sobie znajdz a nie przerabiaj na swoja modle palaczke. jak sama z siebie nie rzuci to niestety ty nic nie wskorasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niepalący
Ustaliliśmy, że będę jej wydzielał fajki. Do soboty 10 dziennie a w niedzielę musi jej wystarczyć siedem, no i zmieniłem marke, żeby jej zbrzydzić. Obiecała, że sama nie kupi. Jakby nie było, to już jakiś postęp. Cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej desmoksan. Skuteczny w walce z nalogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydzielac fajki?po ile wy macie lat,bo brzmi to jakbys mial z 15? Niemasz prawa tego robic,taki zwiazek jest bez sensu i niewroze wam dlugiej przeszlosci.wiesz zabraniac i wydzielac to ty bedziesz mogl swoim dzieciom i to tez tylko przez ok 18lat. Gdybym trafila na faceta ktory by mi powiedzial-wiesz rozstalem sie z ex bo niechcialaprzestac palic to wiesz co bym zrobila?zabila go smiechem i dala sobie spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palacz jak alkoholik, nigdy nie przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura alkohol raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to powinna Cię uszanować i palić mniej, starać się ograniczać, palić na zewnątrz. Ale jak tak stawia sprawę to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×