Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćiówa50

Zycie po 50_ce

Polecane posty

Gość gośćiówa50

Witam wszystkich serdecznie Mam skończone już 50 lat, zakładam ten topik dla umilenia czasu w jesienne zimne dni i wieczory. Może porozmawiamy ze sobą w takie dni o róznych sprawach . Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już po, i z chęcią porozmawiałabym z kimś szczególnie w te jesienne dni ale jak obserwowałam podobne dyskusje były z regóły na temat pogody i właściwie nie były ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćponizej50
Za kilka lat będę mógł i ja z Wami w tym temacie popisac. Na razie poczytam o czym i jak pisa polwieczni. Seks Wam juz nie w glowie :P Może coś o wyborze bamboszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnie50
zastanawiam się jak zmieni się moje życie po tej magicznej 50 tce a może w ogóle nic się nie zmieni? ile jeszcze mi zostało i jak żyć by być szczęśliwą? w tym wieku tylu pytań nie powinno się stawiać, może ze mną coś nie halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle nam zostało co nam nakapalo jak przyjdzie 50siatka to bedziemy starzy A dziś biorę się do roboty bo juz wkrótce nie będę miał ochoty Tyle mi zostało co się pokochalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestkaaa
Kobietki to tylko cyferka. Macie tyle lat na ile się czujecie. Moja mama skończyła w tym roku piędziesiątke a jest jak moja rowieśnica jak koleżanka. Teraz jest po rozwodzie. Dopiero teraz jakby zaczeła żyć właśnie w wieku 50 lat. Forum rzeczywiście ogranicza do zwrotów grzecznościowych czy rozmowach o pogodzie ale są rożne grupy na fb gdzie naprawde można "zaszaleć"i poznać ciekawych ludzi . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi102
jednym krokiem przed 50 jestem , wcale nie czuję się stara, wręcz przeciwnie , moje ego jest wysoko i w okół ❤️ ❤️ 🖐️ , chetnie popiszę młodymi duchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chętnie popisze Prawie o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi102
witam :) coś nudnawo 50 ! więcej życia , pijemy kawę , ruszamy na markety , wracamy gotujemy lunch , wypijamy lampkę winka , odpoczywamy , i ruszamy na dżamprezę/spotkanie , coś pijemy i miło się bawimy , o pół nocy zrywamy się do domu po drodze gubimy bucik :) rankiem książe nas znajduje i bucik dopasuje :D Hej laski no co wy !!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i masz baba założyła watek i się zmyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzapytałam
A mężczyźni 50 letni jacy są? Jestem młodsza ale kręci mnie taki jeden pan i chętnie dowiem się co czuje facet ok. 50 tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi102
gośćzapytałam -jak nie spróbujesz to nie dowiesz się ! ale chwila a, może to o mojego mana Ci chodzi ?? on koło 50 ?! a bierz go sobie , dam Ci radę , wieczorami jest beeeee :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×