Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Future boy

Proplematyczny fetysz

Polecane posty

Gość Future boy

Od wielu lat jestem fetyszystą rajstop, kobiecych stóp i obuwia. Od roku jestem z dziewczyną, która nic odemnie o tym nie wie. Nie chodzi w ogóle w rajstopach, dlatego mój fetysz nie ma ujścia. Kilka dni temu pozyczyla mój telefon żeby sprawdzić coś w internecie. Była na nim otwara strona o fetyszu rajstop i najprawdopodobniej temat o ich wachaniu. Nie jestem pewien czy to widziała, czy może przeglądarka była jednak wyłączona i nic nie widziała (był włączony tryb incognito). Wczoraj nocowała u mnie i przyszła w rajstopach, którymi miałem wielką ochotę się zabawić. Niezrobilem tego lecz rano po jej wyjściu zauważyłem, że je zostawiła. Co niemal utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest świadoma mojego fetyszu. Napisałem do niej, że zostawiła rajstopy, a ona odpowiedziała, że jutro odbierze. Czuję się bardzo dziwnie, nie wiem co mam z tym zrobić i co mogło by znaczyć, zakładam że nie przypadkowe, zostawienie rajstop. Tak naprawdę nieplanowałem jej tego powiedzieć bo traktuje to jako moją wadę, niemal dewiacje. Choć z drugiej strony jest mi z tym ciężko bo mój fetysz jest nie spełniony. Co zrobić? Pociągnąć sprawę dalej, nie robić nic czy wytłumaczyć się jakoś? Proszę o poważne podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×