Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prawo do widywania się z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Witam,nie wiem czy pisze we właściwym temacie,mam jednak ważne pytanie. W wieku 21 lat zosatałem ojcem,jednak matka mojego syna nie życzyła sobie,żebym się z nim widywał,za moją zgoda,przyznaję,mały nosi nazwisko matki,wniosła też o pozbawienie praw rodzicielskich i sąd przychylił się do jej wniosku. Gdzy syn miał mniej więcej rok,wyjechała z nim na drugi koniec kraju,lecz po kilku latach wróciła.Wtedy poprosiłem ją o możliwość zobaczenia się z synem. Odmówiła. Ponieważ w międzyczasie założyłem rodzinę,ożeniłem się i urodzila mi się córka, na jakiś czas odpuściłem,lecz ponowiłem prośbę - odmówiła po raz kolejny. Mojazona posunęła się nawet do tego,że zapytała jej,czemu nie chgce mi sie z dzieckiem pozwolić zobaczyć. Eks odparła,że jestem nieodpowiedzialny itd bo w chwili złości powiedziałem jej kilka przykrych słów. Oczywiście od dnia narodzin płacę alimenty,jednak syna nie widuję,a ma już 8 lat... Na każda rozprawę o podwyżkę eks przychodzi z adwokatem,mnie nie stać na taki wydatek,dlatego boję się załatwić sprawę sądwnie,zwyczajnie nie mam na to pieniędzy a nie wydaje mi sie,by sąd przyznal mi adwokata z urzedu. Poradźcie jak zmusić byłą,by pozwoliła mi POZNAĆ moje własne dziecko...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×