Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona_ale_na_dobrej_drodze

Czy ja się jej podobam ?

Polecane posty

Gość zagubiona_ale_na_dobrej_drodze

Dobra wiem, kolejny głupawy temacik, ale poważnie mam pytanie, jest ktoś z kim od czasu do czasu pracuję (nie mój dział, ale bywa), mianowicie chodzi o kobietę (ja też kobieta), uwielbiam pracować z tą babeczką :) Widzę również jak na mnie patrzy, taki wzrok mają raczej mężczyźni na potencjalną ofiarę, ja też nie pozostaję jej dłużna, w moim przypadku wiem akurat, że jestem Bi, nie wykluczałabym nawet życia z kobietą, problem w tym, że coraz bardziej czuję pragnienie posiadania dzidziusia, no ale nas szczęście dawców nie brak i są różne metody... Wracając do tematu, tak, podoba mi się, nie wiem czy ja jej również, tak naprawdę, ostatnio się nawet wygłupiałyśmy, miałam dziwne odczucie, że chciałaby mnie dotknąć, no i masz, po chwili mnie złapała, w taki sposób, że WOw :) Tylko jeden facet, dawno dawno temu sprawiał u mnie coś takiego ;) Więc jak to rozpoznać czy się jej faktycznie podobam? Liczę na pomoc kochane panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_ale_na_dobrej_drodze
ahh dodam jeszcze, że nigdy nie podrywała mnie druga kobieta, ja też raczej ukrywałam, że jestem BI i sama też nie podrywam, nieważne, czy to facet czy kobieta, nie mam tego tak normalnie w zwyczaju, po prostu, dlatego głównie liczę na odp. pań z podobną orientacją, co byście zrobiły i jak byście podrywały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×