Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałem się w nastolatce

Polecane posty

Gość gość

Mam problem ,z wzajemnością zakochałem się w 19 latce. Dziewczyna jest przepiękna,mądra i od pierwszej rozmowy czułem jakbym znał ją od lat,rozmowa kleiła się na każdy temat.Już na trzecim spotkaniu doszło do zbliżenia, niekoniecznie seksu jednak coś tam było.Teraz mam problem , mam ogromną ochotę ją przelecieć i robić to codziennie,wiem że ona też chce jednak mam mały problem.Powiedziała,że chce ze man żyć ... i powie o tym mojej żonie. Mam 45lat ,super żonę,dzieci ,nie chcę tego stracić.Mogłem ją przelecieć ale powstrzymałem się, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne, to tak jakbyś własną córkę chciał przelecieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy mężczyzna używałby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycofaj się, chyba ze chcesz rzucić rodzinę. ona w końcu też Cię rzuci (młoda) bo odwrotne przypadki się zdarzają rzadko. Lepiej znajdź sobie jakąś małolatę, która będzie to robić dla sexu, bez angazowania sie emocjonalnego. Jestem w Twoim wieku, miewam przygody, ale nigdy z takimi, które się mogą zakochać (ryzyko oczywiście jest zawsze) ale tez wszystko zależy jak sie postawi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żałosne, to tak jakbyś własną córkę chciał przelecieć smiech.gif x Ale to nie jest jego córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mógłby być jej ojcem fu :( pedofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onablondyna
Fujj to obrzydliwe. Ja mam 20 lat a mój ojciec jest w Twoim wieku . Bleeee, w ogóle co ta dziewczyna sobą reprezentuje? Obrzydliwa jest, ze wzięła sobie faceta, który mógłby by być jej ojcem . Współczuję żonie Twojej i dzieciom. . Ja gdybym się dowiedziała, ze mój ojciec takie coś zrobił to od razu pomogła bym mamie jaja mu uciąć. Mnie też próbowali podrywac i umawiać się na seks faceci w Twoim wieku. Nie uważam, że jestem idealna ale jestem wysoka blondynka o dużych piersiach, szczupła i wgl. Normalna kobietka jestem: )... no i próbowali a Ja im na to, że czuła bym się jak bym ze swoim ojcem spała fujjjj obrzydlistwo. I fakensa na koniec. Niech spierdzielaja stare dziady. Pozdrawiam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahhahahha blondyna dowaliła hahahha dobra jesteś. Lubię takie dziewczynki jak Ty. Seksowne, dowcipne, pewnie dobra w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onablondyna
gość pffff marz sobie marz, nie dla psa kiełbasa kochaneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyna podniecasz mnie, z chęcią bym Cię poznał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onablondyna
dobra idę z tego forum bo widzę, że jakieś napalence zaczynają się przystawiac bynajmniej. . To ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek71
Onablondynka pogadamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onablondyna
leszek71 o czym niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ja zrobię jak takiego loda nigdy od żony nie będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mądra była, to by wiedziała, że tacy faceci jak autor chcą tylko pooroochać, a potem dalej żyć sielankowo z rodzinką. Za to autor pewnie jest na poziomie 19latki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor chciałby p*****ać ale nie wie co ma zrobić -żona czy nowa żona,nowy lepszy,młodszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że e Twoim wieku kręcie Cię zainteresowanie tak młodej dziewczyny. Ale po co Ci więcej? Jeżeli aż tak bardzo zależy Ci na seksie z młodą dziewczyną, jest wiele PAń które zajmują się tym zawodowo. Na pewno coś wybierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTwojDobryAniol
Stary jestem twoim glosem rozsadku!Idz i zyj z tak mloda niewiasta,niech ci lodziki robi,naucz ja seksu pod kazda postacia,czuj sie ponownie jak cwiercwiecza temu,jak wtedy gdy obalili komune a ty mogles glosno mowic co chcesz i pragniesz.Badz znow mlody-ona tego chce dla was samych.Zonie powiedz,ze za duzy przebieg ma,luzna jest no i te zmarszczki i te marudzenie jak zolza.Dzieciom powiedz,ze kochasz je i ze z milosci je poczoles ale nadszedl czas na bycie mlodym.Idz!Zmien swoje zycie,na nowo badz ogierem.Los Ci jest przychylny!Niesluchaj tych zazdrosnych ludzi ktorzy sami zdradzaja ale zawisc ich zrzera ze mloda niewiasta pragnie zycia z mlodym na nowo ogierem.Kobiet niesluchaj,ktore same wskakiwaly do lozka starszym i lody robily.Posluchaj glosu rozsadku!Dwa razy los ci rzucil mlodosc.Wykorzystaj to!Idz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak 19nastka może dobrze loda robić skoro ona jeszcze pewni nic nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
Onablondyna: kobieta może być najpiękniejsza... dopóki się nie odezwie. Twoje "bynajmniej " Cię dyskwalifikuje. Gdybym to usłyszał podrywając Cię, od razu by mi opadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Wujo
Gościu! Wielu by podpisało cyrograf na swoją grzeszną duszę z samym Belzebubem za taką "drugą młodość". Zastanów się nad swoim dotychczasowym życiem rodzinnym. To wiek gdy dzieci wyfruwają z gniazda, a żona przechodzi menopauzę. Czy uczciwie chcesz być z nią "w zdrowiu i chorobie, w dobrej i złej doli?". Jeśli we wspólnym życiu i w sypialni chłodno, a jedyne co ją raduje to twoje zarobki - pomyśl, czy dalej warto pracować na nią i dla niej. Ogólnie masz trzy warianty: - Sponsorujesz i wprowadzasz w życie intymne (i inne też) młodą damę zachowując pełną dyskrecję. (Faust: "Trwaj chwilo, jesteś piękna|!") - Odchodzisz od swojej rodziny i zaczynasz "drugie okrążenie". Dla pewności - szybko robisz młodej dzidzię. - Żegnasz młódkę na najbliższym spotkaniu albo młodzieżowo - SMS-em, podając za przyczynę życiowe obligacje. Możesz jej zrobić jakiś ładny pożegnalny prezent - iPhone na ten przykład. Wybór należy do ciebie, a życie to sztuka wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytal Pismo Swiete.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×