Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukryty cel wchodzenia Matuzalema na to forum.

Polecane posty

Gość gość
Proszę otworzyć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, oni nie mają sumienia... znam kilka osób którzy strasznie się zmienili jak wygrali wybory... nie będę rozwijał tematu. Ale i drugiej strony tez znam ten temat.. ludzie zawsze będą płakać i narzekać ze jest zle więc nie ma sie co nimi przejmować... A zgodnie z własnym sumieniem... chyba już go nie mam... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz sumienia, bo zdradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega Damiana
I TY PRZECIWKO MNIE? TO MOJE POSTY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale jako autor tematu moge rozmawiać o polityce. Antypatologia, mówiąc tak ordynarnie sam wskazujesz, ze jestes patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx Nikogo nie zdradzam... tak myślę... czasem zrobię coś głupiego ale czy... Sorry, ale lepiej będzie jesli już zamilkne. Wszystkiego dobrego życzę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu praktycznie nie masz sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... kurde, ale drążysz temat. :-) Sumienia.. w sprawie polityki, byłem przez chwilę w tym bagnie, może bardziej by pasowało napisać blisko tego bagna... i co więcej mam dodać. Wiem zbyt wiele, ale tajemnice zabiore do grobu i tyle.. ;-) :-D ...a w innych sprawach moje sumienie ma się dobrze, przynajmniej tak myślę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Ciebie. W polityce trzeba mowic, co inni chcą usłyszeć, często niezgodnie ze swoim sumieniem. W ten sposób łatwo je stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli innymi słowy zdradzasz własne poglądy, sumienie w imię jakichś korzyści. Taka jest polityka. Jednak pytanie o zdradę było dość trafne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak to wszystko wygląda. Dałem się zakręcić bo popełniłem błąd że nie zniknąłem jak przyszła na to odpowiednia pora... ;-) Ty dużo wiesz, ciekawe jak dużo :-) Wszystkie pytania były trafne, lecz moje odpowiedzi są lekko wymijające z pewnych względów. Wybacz... ...znikam z tematu nim pogoni mnie Matu.. :-D Może kiedyś gdzieś... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia, fajnie sie z Toba rozmawiało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i wzajemnie, lecz niestety muszę juz spadać.. ;-) Zajrzałem tylko na chwilę, i się trochę zasiedziałem.. bo było miło...:-) Udanego weekendu życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję i wzajemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam na kolejnym temacie poświęconym mojej skromnej osobie :) Osobiście nigdy nie interesowałem się motywacją osób tu piszących, rozumiem jednak że dla niektórych jest to kwestia aż tak ważna, że zakładają topik na ten temat. ...po pierwsze jestem tu bo mogę, po drugie jestem tylko wtedy kiedy nie mam nic lepszego do roboty, po trzecie lata mnie to że ktoś nie potrafi uwierzyć w to co piszę, ...w końcu nie musi. Może trzeba dożyć mojego wieku i mieć tak urządzone życie jak mam ja aby zrozumieć, że może być właśnie tak jak piszę :) Skoro już mowa o wyborach ... prawdę napisał ktoś wyżej że trudno głosować na którąkolwiek z partii bo wszystkie tylko czekają jak nas tu wydymać. Przy tym wszystkim jednak jedynie PIS chce nam zafundować dyktaturę z nieustannym festiwalem powrotów do przeszłości, rozliczań, narzucania jak mamy żyć i w co wierzyć. W tej sytuacji odpuszczenie sobie pójścia na wybory będzie jednoznaczne z zagłosowaniem na PIS nogami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda partia jak dojdzie do władzy rozlicza poprzednie. PIS jednak to największe zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×